Kad Jūsų patirtis naršant mūsų svetainėje būtų pati geriausia, mes naudojame slapukus. Toliau naršydami šioje svetainėje duodate sutikimą dėl slapukų naudojimo. Daugiau informacijos bei tai, kaip galite pakeisti savo nuostatas, rasite mūsų Privatumo politikoje.
Daugiau informacijos Sutinku
79% proc. mažmeninių sąskaitų prarandami pinigai, prekiaujant CFD su šiuo teikėju. CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 79% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus. expand_more

Hang Seng indeksas – kaip prekiauti Hang Seng 50

Skaitymo trukmė: 16 min.

Honkongas yra trečias pagal dydį pasaulio finansų centras po Londono ir Volstryto, nes vis daugiau investuotojų domina Hang Seng indeksas ir jie nori prekiauti Hang Seng 50. Sunku rasti patikimos informacijos apie šį indeksą, kuri būtų ne tokia egzotiška? Nepulkite į paniką!

Hang Seng indeksas – kaip prekiauti Hang Seng 50

Šiame straipsnyje aptarsime:

 • Kas yra Hang Seng indeksas
 • Kaip prekiauti Hang Seng 50
 • HK50 prekybos pavyzdys
 • Prekyba HK50 ateities sandoriais ar CFD
 • Hang Seng 50 prekybos laikas
 • Geriausi Hang Seng 50 prekybos momentai
 • HK50 prekybos strategija ir indikatoriai
 • Su kuo koreliuoja Hang Seng indeksas
 • Hang Seng 50 kompozicija
 • Sekite Hang Seng 50 naujienas

Kas yra Hang Seng indeksas

Hang Seng indeksas arba Hang Seng 50 yra 50 didžiausių Honkongo biržoje kotiruojamų bendrovių akcijų indeksas. Šis indeksas yra Honkongo ekonominės būklės rodiklis, o į indeksą įtrauktos įmonės sudaro apie 60 % Honkongo įmonių kapitalizacijos.

Hang Seng indeksas buvo įkurtas 1969 m. Jį valdo „Hang Seng Bank" – vienas didžiausių Honkongo bankų, kuris tvarko Honkongo rinkų indeksus ir ekonominius duomenis. Dėl glaudžių Honkongo ir Kinijos ryšių Hang Seng indeksas yra geras Kinijos bendrovių, kurių nemažai įeina į šį indeksą, veiklos rodiklis.

Hang Seng 50 investuotojai gali vadinti skirtingais būdais, dažniausiai naudojami pavadinimai: Hang Seng 50, HangSeng50, Hang Seng indeksas, HK50, HSI50 arba HSI.

Hang Seng indeksas – kaip juo prekiauti

 • Pasirinkite HK50 prekybos sąskaitą
 • Pirkite Hang Seng indeksą
 • Parduokite Hang Seng indeksą

Kaip prekiauti Honkongo HK50 indeksu? Prekyba Azijos, o taip pat ir Honkongo, trečiojo pagal dydį finansų centro, indeksais vyksta taip pat greitai ir paprastai, kaip ir JAV indeksais!

Hang Seng prekybos sąskaitos

Su „Admiral Markets" galite prekiauti HangSeng 50 indeksu „MetaTrader 4" platformoje, atidarę „Trade.MT4" ir „Zero.MT4" sąskaitas arba „MetaTrader 5" prekybos platformoje, atidarę „Trade.MT5" sąskaitą.

Pasinaudokite mažais HK50 spredais, kad padidintumėte savo ilgų arba trumpų pozicijų galimybes, remdamiesi situacijos rinkoje analize!

Kaip nusipirkti HK50

 1. Prisijunkite prie savo „Admiral Markets" prekybos sąskaitos („WebTrader" / MT4 / MT5, mobilioji aplikacija...)
 2. Eikite į „Rinkos apžvalga" skirtuką
 3. Raskite Hang Seng 50 indeksą
 4. Dešiniuoju pelės mygtuku spauskite šį simbolį ir pasirinkite grafiko langą
 5. Kai grafikas bus atidarytas, pasirinkite lotų skaičių
 6. Spauskite PIRKTI, naudodamiesi „Prekybos vienu paspaudimu" nuoroda

Hang Seng indeksas – kaip juo prekiauti

Šaltinis: „Admiral Markets MetaTrader 5", HK 50 H1 grafikas. 2019 m. lapkričio 28 d. duomenys. Atminkite, kad ankstesni rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.

Kaip parduoti HS50

 1. Prisijunkite prie savo „Admiral Markets" prekybos sąskaitos („WebTrader" / MT4 / MT5, mobilioji aplikacija...)
 2. Eikite į „Rinkos apžvalga" skirtuką
 3. Raskite Hang Seng 50 indeksą
 4. Dešiniuoju pelės mygtuku spauskite šį simbolį ir pasirinkite grafiko langą
 5. Kai grafikas bus atidarytas, pasirinkite lotų skaičių
 6. Spauskite PARDUOTI, naudodamiesi „Prekybos vienu paspaudimu" nuoroda

HS50 prekybos pavyzdys

 1. HK50 vieno loto pirkimas ties 26500 punktų, sandorį uždarant 50 punktų aukščiau – 26550. Žinome, kad su 1 lotu HK punkto vertė yra lygi 1 HKD (Honkongo doleris), todėl iš šios ilgos pozicijos uždirbame 50 X 1 HKD = 50 HKD pelno (5,78 eurų pagal dabartinį EURHKD kursą)
 2. HK50 vieno loto pardavimas ties 26500 punktų, sandorį uždarant 75 punktais žemiau – 26425. Kaip ir pirma, su 1 lotu HK punkto vertė yra lygi 1 HKD (Honkongo doleris), todėl iš šios trumpos pozicijos uždirbame 75 X 1 HKD = 75 HKD pelno (8,67 eurų pagal dabartinį EURHKD kursą)

Taip pat skaičiuojame ir tuo atveju, jeigu mūsų pozicijos yra nuostolingos. Pažvelkime į HK50 nuostolingo sandorio pavyzdį:

Įsigiję 1 lotą ties 26500 punktų ir uždarę poziciją 30 punktų žemiau – ties 26470, patirsime nuostolį: 30 X -1 HKD = -30 HKD (3,47 euro).

Atminkite, kad ankstesni rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.

Nesvarbu, ar jūs gerai supratote šiuos pavyzdžius, ar jie vis dar yra neaiškūs jums, bet kuriuo atveju jums niekas nedraudžia atidaryti pozicijos pozicijos demonstracinėje sąskaitoje, kad geriau suvoktumėte, kaip veikia HK50 indeksas.

Jeigu norite sužinoti HK50 punkto vertę, apskaičiuoti būsimos pozicijos pelną arba nuostolį, priklausomai nuo taikomo sverto, pasinaudokite „Admiral Markets" prekiautojo skaičiuotuvu!

Hang Seng indeksas – kaip juo prekiauti

Šaltinis: „Admiral Markets" prekiautojo skaičiuotuvas. 2019 m. lapkričio 28 d. duomenys. Atminkite, kad ankstesni rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.

Hang Seng indeksas ar jo ateities sandoriai

Ar turėtume prekiauti Hang Seng 50 indeksu ar jo ateities sandoriais?

„Admiral Markets" suteikia galimybę prekiauti indeksų ateities sandorių CFD ir indeksų CFD, kad kiekvienas investuotojas gali prisitaikyti jo profilį labiausiai atitinkančią prekybą!

Tačiau yra du pagrindiniai prekybos Hang Send indeksu privalumai:

 • Maža HK50 1 loto punkto vertė: punkto vertė yra 1 HKD, tai prilygsta maždaug 0,12 euro! Taigi, jūs galite puikiai valdyti savo riziką, net turėdami mažą pradinį kapitalą.
 • Pozicijai atidaryti reikalinga maža marža: esant dabartinei HK50 kainai ir naudojant 1:20 svertų (mažmeninėse sąskaitose) marža, reikalinga 1 loto pozicijai atidaryti, yra tik 153,12 euro (palyginti su 623,98 euro, norint prekiauti tomis pačiomis sąlygomis DAX indeksu). Norint atidaryti HK50 1 loto poziciją, naudojant 1:200 svertą (profesionaliose sąskaitose), reikalinga marža, esant dabartinei kainai, 15,31 euro (palyginti su 62,40 euro, norint prekiauti tomis pačiomis sąlygomis DAX indeksu).

Svertas suteikia prekiautojams galimybę gauti daugiau naudos rinkose. Akivaizdu, kad yra ir kita šio reikalo pusė. Prekiautojai rizikuoja greičiau prarasti kapitalą naudodamiesi svertu – todėl jį naudokite atsargiai.

Hang Seng indeksas – kaip prekiauti juo ir kitais indeksais

HK 50 ateities sandorių privalumai ir trūkumai

Hang Seng 50 indekso ateities sandoriai yra finansinis vertybinis popierius, kuriuo prekiaujama reguliuojamose rinkose. Hang Seng 50 indekso ateities sandorių prekyba yra ypač patraukli swing ir ilgalaikiams investuotojams, nes šiai finansinei priemonei nėra taikomas svopo mokestis, nes šiuo indeksu prekiaujama vienoje reguliuojamoje rinkoje, ir taip nėra mažinamas jūsų potencialus pelnas.

Tačiau situacija prekiautojams, norintiems atidaryti pozicijas ilgam laikui, nėra palanki: HK50 ateities sandorių sutarčių trukmė yra vienas mėnuo. Pasibaigus sutarties galiojimo laikui, jūsų pozicija automatiškai uždaroma.

Jeigu norite patikrinti HK50 CFD sutarties galiojimo laiką, tai galite padaryti labai paprastai:

 1. Eikite į „Rinkos apžvalgą"
 2. Dešiniuoju pelės mygtuku paspauskite HK50 simbolį
 3. Spauskite „Specifikacija"
 4. Žiūrėkite „Paskutinės prekybos" eilutę

Hang Seng indeksas ar jo ateities sandoriai

Šaltinis: „Admiral Markets MetaTrader 5", HK 50 H1 grafikas. 2019 m. lapkričio 28 d. duomenys. Atminkite, kad ankstesni rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.

Hang Seng 50 indekso CFD pranašumai ir trūkumai

Skirtingai nuo HK50 ateities sandorių sutarčių, Hang Seng 50 indekso kodas yra HSI50. Tai ekonominis suvestinis rodiklis, jis apskaičiuojamas sudedant indeksą sudarančių 50 bendrovių akcijų vertes. Dėl to dažnai atsitinka, kad HSI50 ir HK50 skiriasi keliais punktais.

Pagrindinis HSI50 pranašumas yra tas, kad jis neturi galiojimo laiko, nes tai nėra ateities sandorio sutartis su ribotu galiojimo laiku. Todėl jis yra idealus swing prekiautojui, kuris norėtų atidaryti Hang Seng indekso poziciją kelioms dienoms ar net dieną prieš HK50 ateities sandorio sutarties galiojimo pabaigą. Taigi, jų pozicijos nebus uždarytos pasibaigus sutarčiai.

HSI50 trūkumas yra svopo mokesčiai. Jeigu swing prekiautojas savo pozicijas gali laikyti neribotą laiką, jis turės mokėti svap mokesčius kiekvieną dieną iki sandorių pabaigos. Taigi, ilgalaikiai investuotojai turės prekiauti pakankamai dideliais judėjimais, kad minėti naktiniai mokesčiai nesumažintų jų potencialaus pelno.

Hang Seng indeksas ar jo ateities sandoriai

Hang Seng indeksas ir jo prekybos valandos

 • 05.15–08.00 val.
 • 09.00–12.30 val.
 • 13.15–20.59 val.

Honkongo indeksas, kaip ir visi kiti Azijos indeksai, pasižymi specifinėmis prekybos valandomis, kurios yra padalintos į tris laikotarpius kiekvieną dieną nuo pirmadienio iki penktadienio. Taigi, kokios yra Hang Seng 50 prekybos valandos? HK50 ir HSI50 pradeda veikti nuo 05.15 iki 08.00 val., po valandos pertraukos rinka vėl atidaroma nuo 09.00 iki 12.30 val., po pietų pertraukos jie nuolat dirba nuo 13.15 iki 20.59 val. vakaro, nuo pirmadienio iki penktadienio.

Skirtingai nuo naktinės prekybos aktyvų, Hang Seng indeksas yra idealus ankstyviems prekiautojams – anksti pabundantiems investuotojams, norintiems prekiauti anksti ryte, dar prieš atidarant Europos rinkas.

Geriausi Hang Seng indekso prekybos momentai

 • Ryte nuo 05.15 iki 08.00 val., prieš Europos prekybos atidarymą
 • Po pietų 16.00–20.00, atidarius JAV rinkas
 • Kinijos ir Honkongo ekonominių pranešimų metu

Trys HSI50 ir HK50 prekybos sesijos leidžia lengvai nustatyti geriausius Honkongo akcijų indekso prekybos laikotarpius.

Pirmasis įdomus Honkongo vertybinių popierių biržos prekybos laiko tarpas prasideda nuo 5.15 ir trunka iki 8.00, šiuo metu dažnai padidėja kainų kintamumas, kurį gali būti įdomu išnaudoti, ypač skalpuotojams ir dienos prekiautojams. Iš tiesų, mes pastebime padidėjusį kainų kintamumą, kai prekiautojai vėl sugrįžta į Honkongo akcijų rinką, pasibaigus pirmajai „Nikkei 225" prekybos sesijai.

Antras geriausias laikas investuoti į HK50 ir HSI50 yra JAV rinkų atidarymas nuo 16 iki 20 valandos. Paprastai stebime naujus kintamumo pikus, kai tendencija nustatoma iki pat dienos pabaigos. Tai nestebina, žinant, kad Azijos rinkomis domisi labai daug JAV investuotojų.

Galiausiai, kai HK50 ir HS50 kainų kintamumas yra mažiausias, tai nuo 9 val. Iki 12.30 val. Tuo metu dažnai bus stebimas konsolidacinis judėjimas, nes trūksta prekybos apimties, o investuotojai renkasi akcijų rinkų stebėjimą ir prekybą jose.

Hang Seng indeksas – strategija ir indikatoriai

 • HK50 skalpavimo strategija
 • HK50 swing prekybos strategija

Kokios yra taikomos HK50 prekybos strategijos? Geriausia prekybos strategija yra ta, kurią sukūrėte, išbandėte ir kuri jums yra tinkama ir patogi!

Dar neturite prekybos strategijos? Pasisemkite įkvėpimo iš dviejų mūsų prekybos Hang Seng indeksu prekybos strategijų: skalpavimo strategijos prekiautojams, norintiems atviras pozicijas laikyti trumpai, ir swing prekybos strategijos investuotojams, norintiems pasinaudoti dideliais rinkos pokyčiais!

Hang Seng indeksas – strategija ir indikatoriai

Hang Seng 50 skalpavimo strategija

Indikatoriai:

 • Vidutinis kryptingo judėjimo indeksas (9)
 • Eksponentinis slankusis vidurkis (200)
 • Eksponentinis slankusis vidurkis (50)
 • Eksponentinis slankusis vidurkis (20)

Laiko periodai: M1, M5, M15, M30

Prekybos priemonės: HK50, HSI50

PIRKIMO SIGNALAS:

 • Žvakė virš EMA 20
 • EMA 20 virš EMA 50, o šis virš EMA 200
 • DMI+ kerta (arba jau kirto) DMI-
 • ADX ruošiasi kilti

Stop Loss ir Take Profit pirkimo pozicijoje:

 • Stop Loss keliais punktais žemiau EMA 20
 • Take Profit konservatyvus: Take Profit vertė punktais = 2 x ADX vertė atidarant poziciją
 • Take Profit agresyvus: uždarykite poziciją, jeigu kaina grįžta prie EMA 20, ARBA jeigu DMI+ kerta žemyn DMI-, ARBA jeigu ADX sumažėja

PARDAVIMO SIGNALAS:

 • Žvakė žemiau EMA 20
 • EMA 20 žemiau EMA 50, o šis žemiau EMA 200
 • DMI- kerta (arba jau kirto) DMI+ aukštyn
 • ADX ruošiasi mažėti

Stop Loss ir Take Profit pardavimo pozicijoje:

 • Stop Loss keli punktai virš EMA 20
 • Take Profit konservatyvus: Take Profit vertė punktais = 2 x ADX vertė atidarant poziciją
 • Take Profit agresyvus: uždarykite poziciją, jeigu kaina grįžta prie EMA 20, ARBA jeigu DMI+ kerta žemyn DMI-, ARBA jeigu ADX sumažėja

Hang Seng 50 swing prekybos strategija

Indikatoriai:

 • Heiken Ashi
 • Stochastinis osciliatorius (15, 3, 5)
 • Admiral Donchian (14)

Laiko periodai: H4, D1, W1, MN

Prekybos priemonės: HK50, HSI50

PIRKIMO SIGNALAS:

 • Heiken Ashi buvo raudonas (pardavėjai) ir tapo mėlynas (pirkėjai)
 • Raudonos Heiken Ashi žvakės neseniai palietė apatinę Donchian kanalo ribą
 • Stochastikas pakyla virš 20 (išeina iš perpardavimo srities)

Stop Loss ir Take Profit pirkimo pozicijoje:

 • Stop Loss nustatytas ant apatinės Donchian kanalo ribos
 • Take Profit konservatyvus: ant viršutinės Donchian kanalo ribos
 • Take Profit agresyvus: pozicija uždaroma pasirodžius pirmai raudonai Heiken Ashi žvakei (meškos)

PARDAVIMO SIGNALAS:

 • Heiken Ashi buvo mėlynas (pirkėjai) ir tapo raudonas (pardavėjai)
 • Mėlynos Heiken Ashi žvakės neseniai palietė viršutinę Donchian kanalo ribą
 • Stochastikas nusileidžia žemiau 80 (išeina iš perpirkimo srities)

Stop Loss ir Take Profit pardavimo pozicijoje:

 • Stop Loss nustatytas ant viršutinės Donchian kanalo ribos
 • Take Profit konservatyvus: ant apatinės Donchian kanalo ribos
 • Take Profit agresyvus: pozicija uždaroma pasirodžius pirmai mėlynai Heiken Ashi žvakei (buliai)

Su kuo koreliuoja Hang Seng indeksas

Kaip ir visi aktyvai Honkongo Hang Seng indeksas koreliuoja su kitomis finansinėmis priemonėmis. Šias koreliacijas gali būti įdomu ištirti prekiautojams, norintiems apsidrausti rinkose, arba investuotojams, ieškantiems patvirtinimo signalų pagal kitus aktyvus, prieš atidarant HK50 poziciją.

Norėdami sužinoti koreliacijų stiprumą, galite naudoti „Admiral-Correlation Matrix Advisor" (ekspertą patarėją), kurį galite įsigyti su „MetaTrader Supreme Edition" platformos plėtiniu.

Su kuo koreliuoja Hang Seng indeksas

Šaltinis: „Admiral Markets MetaTrader 5 Supreme Edition", EP „Koreliacijos matrica". 2019 m. spalio 18 d. duomenys. Atminkite, kad ankstesni rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.

Dienos prekiautojai Hang Seng50 (HSI50 ir HK50) gali palyginti su EUR/USD, dolerio indeksu, USD/CNH ir USD/JPY H1 grafike per pastarąsias 100 valandų.

Paveikslėlyje matome, kad HK50 ir HSI50 indeksai stipriai koreliuoja su su dolerio indeksu (-82 %) ir su USD/JPY (+93 %)! Todėl šie du aktyvai gali būti naudingi patvirtinant dienos signalus trečiojoje pasaulio biržoje.

Investuotojai, prekiaujantys Honkongo indeksu pagal kitus laiko periodus, gali gana tiksliai pritaikyti koreliacijos matricos laiko vienetą. Norint pagerinti HK50 ir HSI50 koreliacijos su finansinėmis priemonėmis tam tikro laiko vieneto tikslumą, gali būti naudinga ištirti ir didesnio laiko vieneto ir mažesnio laiko vieneto koreliacijas.

Kaip sudarytas Heng Seng indeksas

Kaip rodo jo pavadinimas, Hang Seng 50 sudaro 50 didžiausių bendrovių, kurių akcijomis prekiaujama Honkonge. 2019 m. rugsėjo 30 d. Buvo šios įmonės:

Nr.

Įmonė

Simbolis

1

Hang Lung Properties Ltd

101 HK

2

CK Infrastructure Holdings Ltd

1038 HK

3

Hengan International Group Co Ltd

1044 HK

4

China Shenhua Energy Co Ltd

1088 HK

5

CSPC Pharmaceutical Group Ltd

1093 HK

6

China Resources Land Ltd

1109 HK

7

CK Asset Holdings Ltd

1113 HK

8

Sino Biopharmaceutical Ltd

1177 HK

9

Hang Seng Bank Ltd

11 HK

10

AIA Group Ltd

1299 HK

11

Henderson Land Development Co Ltd

12 HK

12

Industrial & Commercial Bank of China Ltd.

1398 HK

13

Want Want China Holdings Ltd

151 HK

14

Sun Hung Kai Properties Ltd.

16 HK

15

Geely Automobile Holdings Ltd

175 HK

16

New World Development Co Ltd

17 HK

17

Sands China Ltd

1923 HK

18

Wharf Real Estate Investment Co Ltd

1997 HK

19

Swire Pacific Ltd

19 HK

20

CK Hutchison Holdings Ltd

1 HK

21

Country Garden Holdings Co Ltd

2007 HK

22

AAC Technologies Holdings Inc

2018 HK

23

Shenzhou International Group Holdings Ltd

2313 HK

24

Ping An Insurance Group Co. of China Ltd

2318 HK

25

China Mengniu Dairy Co Ltd

2319 HK

26

Sunny Optical Technology Group Co Ltd

2382 HK

27

BOC Hong Kong Holdings Ltd

2388 HK

28

China Life Insurance Co Ltd

2628 HK

29

CITIC Ltd

267 HK

30

Galaxy Entertainment Group Ltd

27 HK

31

WH Group Ltd

288 HK

32

CLP Holdings Ltd

2 HK

33

Bank of Communications Co Ltd

3328 HK

34

China Petroleum & Chemical Corp

386 HK

35

Hong Kong Exchanges & Clearing Ltd

388 HK

36

Bank of China Ltd

3988 HK

37

Hong Kong & China Gas Co Ltd

3 HK

38

HSBC Holdings PLC

5 HK

39

Techtronic Industries Co Ltd

669 HK

40

MTR Corp Ltd

66 HK

41

China Overseas Land & Investment Ltd

688 HK

42

Power Assets Holdings Ltd

6 HK

43

Tencent Holdings Ltd

700 HK

44

China Unicom Hong Kong Ltd

762 HK

45

Link REIT

823 HK

46

Sino Land Co Ltd

83 HK

47

PetroChina Co Ltd

857 HK

48

CNOOC Ltd

883 HK

49

China Construction Bank Corp

939 HK

50

China Mobile Ltd

941 HK

Hang Seng indeksas ir reikšmingos naujienos

 • Hang Seng 50 ekonominis kalendorius
 • HK50 ir HSI50 rinkos naujienos
 • Tiesioginės prekybos sesijos

Stebėkite visas Hang Seng naujienas, naudodamiesi trimis mūsų informacijos įrankiais!

Ekonominis kalendorius

Galite naudoti ekonominį kalendorių ir sekti ekonominius pranešimus, susijusius su Kinija ir Honkongu, norėdami prekiauti HK50 arba HSI50 per naujienas.

Norėdami pasirinkti pranešimus, tiesiogiai susijusios Hang Seng indeksu, filtre pasirinkite Hong Kong ir Kiniją, kaip šiame pavyzdyje:

Hang Seng indeksas ir reikšmingos naujienos

Šaltinis: „Admiral Markets“ ekonominių naujienų kalendorius.

HK50 ir HSI50 rinkos naujienos

Nedvejodami reguliariai tikrinkite mūsų rinkos naujienų skyrių!

Čia rasite daug įvairių skelbiamų naujienų ir analizių, iš kurių kai kurios bus susijusios būtent su Kinija ir Honkongu ar atitinkamais įvykiais ir finansinėmis priemonėmis.

Tiesioginės prekybos sesijos

„Admiral Markets" organizuoja daugybę tiesioginės prekybos ir analizės užsiėmimų, taip pat pateikia mokymo vaizdo įrašus, kuriuos galima rasti „Admiral Markets" „YouTube" kanale, kai kurie vaizdo įrašai lietuvių, kai kurie anglų kalba.

Per savo prekybos sesijas mes apžvelgiame daug įvairių aktyvų, taip pat ir Azijos indeksus, įskaitant HK50 ir HSI50!

Hang Seng indeksas

Kiti naudingi straipsniai

Apie Admiral Markets

Kaip reguliuojamas brokeris, suteikiame galimybę naudotis populiariausiomis prekybos platformomis pasaulyje ir prekiauti sandoriais dėl kainų skirtumo (CFD), akcijomis ir biržoje prekiaujamais fondais (ETF).

Atsakomybės ribojimas: pateikti duomenys apima papildomą informaciją apie visas analizes, skaičiavimus, prognozes ar kitus panašius vertinimus ar informaciją (toliau – „Analizė"), skelbiamą Admiral Markets" interneto svetainėje. Prieš priimdami kokius nors investicinius sprendimus, atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus:

 1. Tai yra rinkodaros pranešimas. Ši Analizė skelbiama tik informaciniais tikslais ir jokiais atvejais neturėtų būti aiškinama kaip patarimas ar rekomendacija dėl investavimo. Šis pranešimas nėra parengtas pagal teisinius reikalavimus, skirtus skatinti investicinių tyrimų nepriklausomumą ir jam netaikomas joks draudimas, susijęs su investiciniais tyrimais.
 2. Sprendimą dėl investavimo priima kiekvienas klientas pats, o „Admiral Markets" nebus laikoma atsakinga už jokius nuostolius ar žalą, atsiradusią dėl tokio sprendimo, nepriklausomai nuo to, ar jis buvo pagrįstas šia Analize, ar ne.
 3. Analizę parengė nepriklausomas analitikas (Jens Klatt, profesionalus prekiautojas ir analitikas), remdamasis savo asmeniniu vertinimu.
 4. Siekdama užtikrinti savo klientų interesų apsaugą ir išlaikyti Analizės objektyvumą „Admiral Markets" sukūrė atitinkamas vidaus procedūras interesų konfliktų prevencijai ir valdymui.
 5. Nors siekiant užtikrinti visų Analizės šaltinių patikimumą ir visos informacijos pateikimą laiku, kuo įmanoma suprantamiau, tiksliau ir išsamiau, yra dedamos visos įmanomos pastangos, „Admiral Markets" negarantuoja Analizėje pateikiamos informacijos tikslumo ar išsamumo. Pateikti duomenys, kurie yra susiję su ankstesne veikla, nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.
 6. Analizės turinys neturėtų būti aiškinamas kaip išreikštas ar numanomas „Admiral Markets" pažadas, garantija ar implikacija, kad taikydamas Analizėje nurodytas strategijas klientas gaus pelno, o su tuo susiję kliento nuostoliai gali būti arba bus nedideli.
 7. Bet kokie Pranešime pateikti su finansiniais instrumentais susiję ankstesni ar pagal pavyzdį sukurti veiklos rezultatai neturėtų būti laikomi aiškiai išreikštu ar numanomu „Admiral Markets" pažadu, garantija ar implikacija dėl būsimų rezultatų. Finansinio instrumento vertė gali padidėti ir sumažėti, o turto vertės išlaikymas nėra garantuotas.
 8. Į Analizę įtrauktoms projekcijoms, atsižvelgiant į Pranešimo temą, gali būti taikomi papildomi mokesčiai, rinkliavos ar kiti mokėjimai. „Admiral Markets" teikiamų paslaugų kainoraštis yra viešai prieinamas „Admiral Markets" svetainėje.

Svertinės priemonės (įskaitant sandorius dėl kainų skirtumo) yra spekuliacinio pobūdžio priemonės, dėl kurių gali būti patiriami nuostoliai arba gaunamas pelnas. Prieš pradėdami prekiauti turėtumėte įsitikinti, kad suprantate visą susijusią riziką.