Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija fca

Kas yra Ethereum?

Skaitymo trukmė: 4 min.

Ethereum (ETH) – tai atvira programinės įrangos platforma, paremta blokų grandinės technologija, kuri leidžia programuotojam sukurti ir išleisti decentralizuotas paslaugas. Ši virtuali valiuta iš tiesų daug daugiau nei kriptovaliuta, tai tik viena dalis to, ką siūlo Ethereum.

Tada eteris panašus į Bitkoiną? Na, ir taip, ir ne. Abu sieja faktas, kad jie sukurti naudojant decentralizuoto viešo tinklo technologiją, žinomą kaip blokų grandinė, tačiau čia visi panašumai ir baigiasi. Bitkoiną galima naudoti tik kaip tiesioginę elektroninės valiutos sistemą, kuri leidžia atlikti mokėjimus internetu. Tai iš esmės kuo tikriausia valiuta. Bitkoinas naudoja blokų grandinės technologiją susekti, kas turi Bitkoinų, o Ethereum naudoja blokų grandinę kaip platformą atlikti beveik bet kokias decentralizuotas paslaugas. Bloomberg apibūdino Ethereum taip: „bendra programinė įranga, kuria gali naudotis visi, bet ji apsaugota." 1 Todėl jo galimybės tikrai beribės!

Jeigu dar nežinojote, dabar galite prekiauti Ethereum valiuta, arba (ETH/USD) be jokios rizikos nemokamoje Admiral Markets demonstracinėje sąskaitoje! Išmėginkite jau šiandien...

Iš kur Ethereum atsirado ir kas jį išrado?

Ethereum sukūrė Vitalikas Buterinas, kriptovaliutų tyrėjas ir programuotojas, kuris anksčiau, 2013 metais, dirbo prie Bitkoino. Per 2014 metų masinio finansavimo būdu internetu surinkta didžioji dalis pinigų naujajai platformai. Sistema pradėjo veikti 2015 m. liepos 30 d., kurioje buvo patalpinta 11.5 mln „monetų".

Kaip Ethereum veikia?

Ethereum blokų grandinėje, užuot „kasę" bitkoiną, vartotojai dirba dėl „Eterio" – kriptovaliutos, kuri sudaro pagrindinę platesnio tinklo dalį. Eteris ne tik prekybos valiuta, jį taip pat naudoja programuotojai užmokėti už paslaugas Ethereum tinkluose.

Kas yra blokų grandinės technologija?

Blokų grandinė – tai vieša visų kada nors įvykdytų sandorių tam tikrame tinkle saugojimo sistema. Ji nuolat ilgėja, kai blokai „užbaigiami". Blokai pridedami į blokų grandinę chronologine tvarka. Kiekvienas kompiuteris, prijungtas prie tam tikro tinklo (pvz., Ethereum arba Bitkoino) gauna blokų grandinės kopiją, kuri automatiškai atsiunčiama, kai kompiuteris prijungiamas prie tinklo.

Blokų grandinėje daug žmonių gali rašyti įrašus ir visa vartotojų visuomenė gali valdyti kaip informacija keičiama ir atnaujinama. Šiuo atveju, tai primena Vikipediją. Kiekviena įrašas įkeliamas ir tada redaguojamas. Nėra vieno žmogaus, kuris valdytų visą informaciją.

Kalbant apie Ethereum kriptovaliutą Eterį, blokų grandinė atstoja duomenų bazę, kuri seka kas turi eterių ir visus sandorius, atliktus Ethereum tinkle.

Kur galite išleisti eterį?

Eteris vis dažniau naudojamas sumokėti už tam tikras prekes ir paslaugas internetu Ethereum tinkle.

Eterio kainos istorija

Grafike žemiau matome, kad kai Ethereum pradėjo veikti 2015 metais, jo kriptovaliuta, Eteris, pirmais metais jo kaina kilo lėtai. Tačiau 2017 metais jau visiškai kita istorija. Kriptovaliuta metų pradžioje kainavo vos 9,76 dolerių ir tada kaina pasiekė visų laikų aukščiausią tašką –407,10 dolerių. Ji padidėjo daugiau nei 5000 % 2.

Kodėl eterio kaina kyla taip greitai?

Kas sukėlė tokią greitą bulių tendenciją? Na, atsakymas tuo pačiu metu paprastas ir sudėtingas, ir yra susijęs su platesnėmis investuotojų žiniomis.

Kuo daugiau žmonių sužino apie kriptovaliutas, tokias kaip eteris ir Bitkoinas, tuo daugiau susidomėjimo jos sulaukia. Eterio atveju dar įdomiau. Jo kaina taip staigiai pakilo, nes jis „kaip" Bitkoinas ir investuotojai nori patekti į laivą kuo anksčiau, kol kainos dar yra palyginti mažos (straipsnio rašymo metu 1 Bitkoinas prilygsta 2660 dolerių!3).

Ar Eteris saugus? Kokia rizika prekiauti Eteriu?

Eteris visiškai saugus, bet kaip ir kiti instrumentai, kuriais siūlo prekiauti Admiral Markets, Eterio kaina gali labai svyruoti, o tai, žinoma, intriguoja prekiautojus.

Mes visada rekomenduojame savo prekiautojams naudoti mūsų kintamumo apsaugos nustatymus, kurie gali padėti sumažinti riziką. Taip pat skatiname savo prekiautojus pasiskaityti, kaip efektyviai valdyti riziką.

Ar žinojote, dabar galite prekiauti kriptovaliutomis su Admiral Markets! Prekiaukite keturiomis valiutomis demonstracinėje sąskaitoje ir apšlifuokite savo prekybos strategijas su šiais naujais ir dinamiškais instrumentais. Be Ethereum, Admiral Markets taip pat siūlo prekiauti demonstracinėje sąskaitoje Bitkoinu, Litekoinu ir Ripple. Greitai visomis keturiomis valiutomis galėsite prekiauti ir realioje sąskaitoje!

Sekite mūsų būsimus vaizdo seminarus ir apsilankykite mūsų instrumentams skirtame puslapyje, kuriame rasite ekspertų kriptovaliutų analizę!

Kiti naudingi straipsniai

kriptovaliutu prekyba

Apie Admiral Markets

Kaip reguliuojamas brokeris, suteikiame galimybę naudotis populiariausiomis prekybos platformomis pasaulyje ir prekiauti sandoriais dėl kainų skirtumo (CFD), akcijomis ir biržoje prekiaujamais fondais (ETF).

Šis turinys nėra ir neturėtų būti suprantamas kaip patarimas, rekomendacija, pasiūlymas ar skatinimas sudaryti sandorį dėl kokio nors finansinio instrumento. Atkreipkite dėmesį, kad ši analizė nėra tikslus dabartinės ar būsimos veiklos rodiklis ir kad rinkos sąlygos laikui bėgant gali keistis. Prieš priimdami sprendimą investuoti, kreipkitės į nepriklausomą finansų patarėją, kad įsitikintumėte, jog suprantate susijusią riziką.

Įspėjimas apie riziką

CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 77% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.