Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
 • Svertas iki:
  1:500 Mažmeninės prekybos klientams
 • Kintamumo apsauga
 • Apsaugos nuo neigiamo sąskaitos balanso politika
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
 • Svertas iki:
  1:30 Mažmeninės prekybos klientams,
  1:500 Profesionaliems klientams
 • FSCS apsauga
 • Apsauga nuo neigiamo sąskaitos balanso
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
 • Svertas iki:
  1:30 Mažmeninės prekybos klientams,
  1:500 Profesionaliems klientams
 • Garantijų fondas
 • Apsauga nuo neigiamo sąskaitos balanso
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
 • Svertas iki:
  1:30 Mažmeninės prekybos klientams,
  1:500 Profesionaliems klientams
 • ICF apsauga
 • Apsauga nuo neigiamo sąskaitos balanso
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija fca

Kas yra Zcash?

Skaitymo trukmė: 4 min.

Šaltinis: Shutterstock

Dėl technologijų plėtros išaugo kriptovaliutų paklausa. Tačiau yra keletas įdomių aspektų, kurie atskiria Zcash nuo kitų panašių valiutų, pvz., partnerystė su „JPMorgan"1, vykdant atvirojo kodo projektą „Quorum". Zcash privatumo technologija netrukus gali būti pritaikyta skirtingiems kriptovaliutų ir blokų grandinių tinklams, įskaitant žetonus, kurių pagrindas yra Ethereum kriptovaliuta. „CoinMarketCap" duomenimis, Zcash pasaulinė rinkos kapitalizacija viršija 960 milijonų JAV dolerių.2

Kas yra Zcash?

Zcash (ZEC) yra kriptovaliutos projektas, sukurtas remiantis Zerocoin/Zerocash idėja, pasiūlyta 2013 m. Zcash buvo sukurta Bitcoin pagrindu ir pristatyta 2016 m. spalį, o anksčiau buvo žinoma Zerocoin vardu.

Ji naudoja kriptografiją, kuri teoriškai vartotojams turėtų suteikti privatumo. Kriptografija arba kitaip kriptologija analizuoja skirtingus protokolus, kurie neleidžia trečiosioms šalims arba visuomenei perskaityti privačių žinučių.3

Kuo Zcash skiriasi nuo Bitcoin?

Zcash yra Bitcoin atšaka. Dėl šio paprasto fakto jos turi daug ką bendro. Zcash sandoriai būna dviejų tipų: privatieji ir viešieji (panašiai kaip ir BTC). Atsisiuntę oficialią Zcash piniginę pastebėsite, kad joje paminėti du adresų tipai: t-addr – Jūsų viešasis adresas ir z-addr – privatusis adresas.

Galite patys pasirinkti, kurį naudoti. Bitcoin sandoriai yra visiškai skaidrūs. Kiekvienas gali pasinaudoti BTC blokų naršykle (angl. Bitcoin Block Explorer), norėdamas patikrinti, ar sandoris buvo išsiųstas iš vieno BTC adreso į kitą. Vartotojui pasirinkus z-adresą Zcash sandoriai bus privatūs. Išskirtinį skaidrumą gali užtikrinti specialus raktas.

Remiantis šaltiniu, „Zcash valiuta užtikrina visišką mokėjimų konfidencialumą, tuo pat metu palaikydama decentralizuotą tinklą naudodama viešą blokų grandinę. Skirtingai nei Bitcoin, Zcash sandoriai automatiškai paslepia siuntėją, gavėją ir visų sandorių vertę blokų grandinėje"4.

Kaip Zcash saugo savo privatumą?

Būdama decentralizuota atvirojo kodo kriptovaliuta, kuri užtikrina privatumą ir išskirtinį sandorių skaidrumą. Zcash mokėjimai yra skelbiami viešoje blokų grandinėje, tačiau siuntėjas, gavėjas ir sandorių sumos nėra nurodomos.

Dėl apsaugotų sandorių turinio šifravimo protokolas yra paremtas kriptografiniu metodu, kurio tikslas yra įrodyti, kad sandoris galioja.

Šis metodas vadinamas zk-SNARK. Šios konstrukcijos leidžia tinkle išlaikyti saugią balansų knygą, neatskleidžiant šalių ar susijusių sumų. Užuot viešai atskleidus lėšas naudojančią instituciją ir sandorių vertes, sandorių metaduomenys yra užšifruoti, o zk-SNARKs technologija yra naudojama siekiant įrodyti, kad nėra sukčiaujama ar vagiama.

Kokie yra privatumo privalumai ir trūkumai?

Kaip jau paaiškinome, ZEC yra paremta privatumo apsaugos technologija zk-SNARKs.

Privatumo privalumai

● Siuntėjo adresas yra paslėptas;

● Gavėjo adresas yra paslėptas;

● Siunčiama suma yra paslėpta.

Mes manome, kad didelis privatumas yra naudingas įmonėms, kurios nori apsaugoti tiekimo grandinės informaciją nuo konkurentų, visiems asmenims, kurie nenori, kad kokia nors mokėjimo informacija būtų viešai žinoma, taip pat pasiturintiems žmonėms, nenorintiems, kad informacija apie jų veiklą būtų viešai matoma.

Privatumo trūkumai

Zcash naudoja naują kriptografijos formą. Niekas negali garantuoti, kad sistemoje nebus klaidų ir dėl to sandoriai taps neanonimiški arba bus iš niekur sukurtos monetos, jei sistema nebus ilgą laiką bandoma ir tikrinama. Taigi, jei monetos bus sukurtos, jų netgi nebus galima aptikti, nes, skirtingai nei Monero atveju, negalėsite patikrinti viso monetų kiekio Zcash blokų grandinėje.

Blokų grandinė ir tinklas fiksuoja monetų, kurios yra apsaugotos, kiekį ir jam nesvarbu, kas vėliau panaikins jų apsaugą. Monetos keliauja į didelį bendrą fondą, o kai iš jo išimate vieną vienetą, jo neįmanoma palyginti su į fondą patenkančiais vienetais.5

Kaip sukuriamos naujos Zcash monetos?

Proceso, vadinamo kasimu, būdu. Visos 21 milijonas monetų bus iškastos iki 2032 m. Iš esmės, viskas prasidėjo nuo 1 milijono JAV dolerių, kuriuos iš anksto pervedė investuotojai. Zcash nebuvo iš anksto iškasta ar finansuojama ICO būdu, kaip daugelis kitų kriptoprojektų. Priešingai – ji paremta unikaliu finansavimo ir platinimo metodu.6

Kas yra ZEC kainos svyravimas?

Šaltinis: ZECUSD dienos grafikas, Admiral Markets MT5, 2017 birželis–2018 kovas

Po to, kai 2017 m. rugsėjį išryškėjo stipri augimo tendencija, kaina pasiekė 800 ZEC/USD už monetą ribą. Tada kaina nukrito iki 200 ZEC/USD, o dabar akivaizdžiai matome, kad ji sutvirtėjo ir pasiekė 250 ZEC/USD ribą. Šiuo metu atrodo, kad augimo tendencija gali tęstis, todėl sudaryti ZEC/USD pirkimo sandorius gali būti geras pasirinkimas.

Ar galima prekiauti Zcash CFD su Admiral Markets? Žinoma!

Zcash bei visų pagrindinių kriptovaliutų CFD galite prekiauti vienoje vietoje – Admiral Markets. Būtinai susipažinkite su mūsų siūlomais produktais!

Pirmiausia norite išmėginti savo prekybos įgūdžius? Darykite tai kiek tik norite atidarę mūsų Demo sąskaitą, kurioje galėsite tobulinti savo strategijas ir planus be jokios rizikos.

Šaltiniai

1. Forbes

2. CoinMarketCap

3. Wikipedia

4, 5. ZCash

6. Consensys

Kiti naudingi straipsniai

kriptovaliutu prekyba

Apie Admiral Markets

Kaip reguliuojamas brokeris, suteikiame galimybę naudotis populiariausiomis prekybos platformomis pasaulyje ir prekiauti sandoriais dėl kainų skirtumo (CFD), akcijomis ir biržoje prekiaujamais fondais (ETF).

Šis turinys nėra ir neturėtų būti suprantamas kaip patarimas, rekomendacija, pasiūlymas ar skatinimas sudaryti sandorį dėl kokio nors finansinio instrumento. Atkreipkite dėmesį, kad ši analizė nėra tikslus dabartinės ar būsimos veiklos rodiklis ir kad rinkos sąlygos laikui bėgant gali keistis. Prieš priimdami sprendimą investuoti, kreipkitės į nepriklausomą finansų patarėją, kad įsitikintumėte, jog suprantate susijusią riziką.

Įspėjimas apie riziką

CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 85% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.