76% proc. mažmeninių sąskaitų prarandami pinigai, prekiaujant CFD su šiuo teikėju. CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 76% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.

Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija CySEC fca

Investicija į auksą – kaip prekiauti aukso CFD

Skaitymo trukmė: 30 min.

Žmonės visame pasaulyje gerbė ir gerbia auksą dėl jo vertės ir turtingos istorijos. Lyginant su popierine valiuta, monetomis ar kitu turtu, auksas išsaugojo savo vertę metams bėgant ir žmonės auksu perduoda savo turtą iš kartos į kartą.

Šio straipsnio temos:

 • Istorinis ir ekonominis aukso kontekstas
 • Veiksniai, darantys įtaką aukso kainai
 • Kaip investuoti į auksą rinkoje
 • Techninė dabartinės aukso kainos analizė
 • Kur investuoti į auksą
 • Prekybos su „Admiral Markets" pranašumai

Investicija į auksą – kaip prekiauti aukso CFD

Investicija į auksą – istorija

Nuo senų laikų auksas buvo naudojamas pagal įvairiausias paskirtis. Šis metalas naudojamas komercinėje ir pramoninėje veikloje, pavyzdžiui, gaminant juvelyrinius dirbinius, naudojamas mobiliuosiuose telefonuose, taip pat labai patrauklios investicijos į auksą – juo labai spekuliuoja prekiautojai, rizikos draudimo fondai ir net centriniai bankai, o ekonominio netikrumo laikais šiuo metalu ypač plačiai prekiaujama. Tiesą sakant, šiais laikais aukso prekybos kaina paprastai didėja, nes investuotojai naudoja šį metalą kaip saugaus prieglobsčio aktyvą – jį ne tik galima naudoti elektros ir šilumos pramonėje, bet taip pat ir išlydyti kaip tam tikrą valiutą.

Aukso, kaip saugios prieglobsčio klasės, statusas atsirado 1944 m. dėl „Bretono ir Woodso" susitarimo. Kadangi JAV federalinis rezervas turėjo fiziškai laikyti auksą, kuris buvo lygus 40 % JAV dolerio vertės, bankas sukaupė beveik 75 % viso pasaulio aukso. Dėl šios priežasties dauguma išsivysčiusių šalių sutiko susieti savo valiutas su JAV doleriu, štai kodėl doleris yra pasaulinė valiuta.

Pasak Pasaulio aukso tarybos, 2019 m. JAV vis dar turi oficialiai didžiausią pasaulyje aukso kiekį – 8133,5 tonos, po jos seka Vokietija, Italija, Prancūzija, Rusija, Kinija, Šveicarija, Japonija, Nyderlandai ir Indija. Pasaulio aukso taryba taip pat praneša, kad 2019 m. dauguma centrinių bankų rekordiniu tempu padidino aukso atsargas ir padėjo kelti aukso kainas, kurias galima pamatyti pateiktame ilgalaikiame aukso prekybos kainų grafike:

Investicija į auksą – istorija

Šaltinis: „Admiral Markets MetaTrader 5", GOLD, 1992 m. sausio 1 d.–2019 m. rugpjūčio 25 d. mėnesinis grafikas 2019 m. rugpjūčio 25 d. duomenys. Atkreipkite dėmesį: ankstesni rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.

Investicija į auksą – veiksniai, turintys įtakos kainai

Iš visų brangiųjų metalų investicija į auksą yra populiariausia ir jis dažniausiai perkamas rizikai paskirstyti, ypač naudojant ateities sandorių sutartis bei išvestines priemones. Kaip ir kitos rinkos, aukso rinka gali būti nepastovi.

Aukso kainai daro įtaką pasiūla ir paklausa, bet, priešingai negu dauguma žaliavų, taupymas ir perdavimas labiau veikia aukso kainą nei jo naudojimas. Pasaulyje gerai žinomas investuotojas Vorenas Bafetas pareiškė, kad visas auksas, rastas virš žemės paviršiaus, tilptų į 20 kvadratinių metrų kubą. Vis dėlto, tyrėjai teigia, kad dabar pasaulyje egzistuojančio aukso kubas yra mažesnis arba didesnis.

Atsižvelgiant į milžinišką aukso kiekį, esantį virš žemės paviršiaus ir palyginus jį su metine produkcija, aukso kaina daugiausiai priklauso nuo sentimentų pokyčių (paklausos), o ne nuo metinės produkcijos (pasiūlos) pokyčių. Pasaulio aukso taryba teigia, kad paskutiniais keliais metais metinė aukso kasybos produkcija siekė maždaug 2500 tonų. Iš šio kiekio 2000 tonų sunaudojama papuošalams arba gamybai pramonės, odontologijos srityje, o likusioji dalis priskiriama mažmeniniams investuotojams ir biržoje kotiruojamiems fondams (ETF).

Pagrindiniai veiksniai, kurie daro įtaką aukso kainai:

1. Centriniai bankai

Aukso kaina glaudžiai susijusi su palūkanų normomis: kai palūkanų normos kyla, aukso kaina, kuri neuždirba palūkanų, linkusi mažėti ir atvirkščiai. Būtent todėl aukso kaina gali koreliuoti pagal centrinių bankų priimamus pinigų politikos sprendimus, susijusius su palūkanų normomis.

2. Apsidraudimas nuo finansinio streso

Kaip ir visi kiti brangieji metalai auksas gali būti naudojamas apsidrausti nuo infliacijos, defliacijos arba valiutos nuvertėjimo.

3. Juvelyriniai dirbiniai ir pramonės paklausa

Papuošalai ir toliau apima daugiau nei du trečdalius metinės aukso paklausos, o Indija šiam tikslui suvartoja daugiausiai aukso ir ją seka Kinija bei JAV. Aukso naudojimas pramonėje, odontologijoje ir medicinoje apima maždaug 12 % paklausos dėl savo didelio šilumos ir elektros leidimo.

4. Aukso papuošalų perdirbimas

Panaudotų papuošalų perdirbimas pastaraisiais metais tapo milijonų dolerių pramone. Žmonės gali užsidirbti pinigų parduodami savo senus arba sulūžusius aukso papuošalus vietiniams pirkėjams arba internetu.

5. Karas, invazija ir nacionalinė ekstremali situacija

Kai doleriai buvo konvertuojami į auksą pagal aukso standartą, abu buvo laikomi pinigais, tačiau daugumai labiau patiko nešiotis popierinius banknotus. Banko klientų mažėjimas gali būti priežastimi, kodėl žmonės pradeda bijoti, kad jų bankas bankrutuos. Būtent taip atsitiko JAV per XX amžiaus ketvirtojo dešimtmečio Didžiąją depresiją, kuri paskatino prezidentą F. Ruzveltą paskelbti nacionalinę ekstremalią situaciją ir priėmė vykdomąjį įsakymą Nr. 6102, uždraudusį JAV piliečiams „kaupti" auksą.

Ar norite sužinoti daugiau prekybos sąvokų ir prekybos strategijų? Užsiregistruokite į mūsų nemokamus seminarus internetu, paspaudę šį paveikslėlį!

Investicija į auksą – veiksniai, turintys įtakos kainai

Investicija į auksą – galimi variantai

Jeigu kalbame apie investiciją į auksą, tai yra daug būdų kaip investuoti į auksą, taip pat juo prekiauti. Štai keli jų:

Investuokite į aukso luitus arba monetas

Tai apima fizinio aukso, pavyzdžiui, aukso luitų, aukso monetų arba net juvelyrinių dirbinių, pirkimą. Prekiautojai turėtų surasti kitus asmenis, norinčius parduoti jiems fizinį auksą, turėti pinigų, kad galėtų nusipirkti atitinkamą vertę, saugiai jį kažkur laikyti ir apdrausti.

Tačiau galimi ir kiti variantai, pavyzdžiui, auksas internetu:

Prekiaukite aukso ateities sandoriais

Ateities sandoris yra vienos šalies susitarimas pirkti arba pristatyti prekę tokią kaip auksas. Tiesą sakant, pirmoji ateities sandorio sutartis buvo pasirašyta 1851 m. dėl kukurūzų ir buvo pasiūlyta Čikagos prekybos tarybos (CBOT) biržoje.

Šiais laikais aukso ateities sandorius galima sudaryti Čikagos prekių biržoje. Tačiau ateities sandoriai pasibaigia tam tikrą dieną, o tai gali kelti sunkumų, jeigu prekiautojas nori sudaryti ilgalaikę poziciją. Prekyba aukso ateities sandoriais taip pat reikalauja didelės kapitalo sumos, nes sutarčių dydžiai paprastai būna gana dideli.

Pavyzdžiui, turime aukso sandorį, kurio dydis 100 uncijų, kai kiekvieno punkto pajudėjimas lygus 100 USD. Tai reiškia, kad nusipirkus tik vieną aukso ateities sandorį (tai mažiausia, ką galite įsigyti biržoje), dešimties dolerių žingsnis lygus 1000 USD nuostoliui.

Prekiaukite aukso pasirinkimo sandoriais

Pasirinkimo sandoris pirkėjui suteikia teisę, bet ne įsipareigojimą pirkti arba parduoti pagrindinį aktyvą už anksčiau nustatytą kainą tam tikrą dieną ateityje.

Tačiau aukso pasirinkimo sandorių sutartys pasibaigia ir jų vertė keičiasi priklausomai nuo turto kainos kintamumo ir nuo to, kaip greitai pasibaigs sutartis. Iš esmės prekybos aukso pasirinkimo sandoriais vertė laikui bėgant mažėja dėl trumpėjančio galiojimo laiko.

Jeigu norite prekiauti aukso pasirinkimo sandoriais, savo sąskaitoje turite turėti mažiausiai 2000 USD, o dienos prekybai pasirinkimo sandoriais – mažiausiai 25 000 USD, o tai yra gana daug daugeliui prekiautojų.

Prekiaukite aukso CFD

Dar vienas būdas investuoti į auksą yra CFD arba sutartys dėl skirtumo. Prekiaudami CFD, galite naudotis šiais privalumais:

 • Svertas. Prekiautojai gali naudoti maržinę prekybą, norėdami kontroliuoti didelę poziciją su nedideliu depozitu.
 • Prekyba bet kuria kryptimi: galite atidaryti tiek ilgas, tiek trumpas pozicijas, taip galite gauti naudos iš kylančių ir krintančių rinkų.
 • Sudarytus sandorius laikykite tiek, kiek norite: naudodamiesi CFD galite prekiauti kelias sekundes ir iš rinkos išeiti arba galite pasirinkti laikyti savo pozicijas dienomis, savaitėmis arba mėnesiais.

Investicija į auksą – kaip pradėti CFD prekybą

Jeigu norite sužinoti, kaip prekiauti aukso CFD arba kaip investuoti į auksą, pirmas žingsnis yra įsitikinti, kad turite tam tinkamų prekybos įrankių ir produktų:

Pasirinkite tinkamą brokerį!

https://admiralmarkets.lt/login

Daugumai žmonių pirkti aukso strypus ar aukso luitus ir laikyti juos po lova paprasčiausiai nėra praktiška ir saugu. Tačiau yra ir kitų būdų, kaip gauti naudos iš aukso kainos pokyčių. CFD leidžia prekiautojams spekuliuoti aukso kaina ir potencialiu pelnu tiek rinkoms kylant, tiek krintant. Prekiaudamas CFD, prekiautojas niekada neturi fizinio aukso, vadinasi, nėra jokių saugojimo ar saugos problemų.

Štai kelios priežastys, kodėl „Admiral Markets" brokeris – jūsų geriausias partneris, kalbant apie investiciją į auksą arba prekybą auksu, daugybe akcijų CFD bei Forex valiutomis:

 • Mūsų veiklą reguliuoja Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnyba (FCA).
 • Mes siūlome gerus finansinius mokymus, todėl visada galėsite naudotis mūsų nemokama švietimo medžiaga, įskaitant straipsnius, vaizdo seminarus ir vietinius seminarus.
 • Galite prekiauti kuo tik norite – Forex, indeksais, akcijų CFD, žaliavomis – tai priklauso tik nuo jūsų!
 • Mes siūlome daugiaplatformį priėjimą prie rinkos – prekiaukite prie savo darbo stalo arba kelyje!
 • Mes taikome Apsaugos nuo neigiamo sąskaitos balanso politiką.
 • Mes esame No-Dealing-Desk Forex ir CFD brokeris ir elgiamės su klientais sąžiningai!
 • Mes siūlome rinkoje geriausias prekybos sąlygas – jokių nustatytų Stop Loss atstumų, jokių kainos perklausimų, tik ypač greitas įsakymų vykdymas.
 • Mes esame tam, kad jums padėtume. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai susisiekti su mumis!

Žinokite prekybos auksu valandas!

Rinkdamiesi geriausias aukso prekybos valandas, prekiautojai bando atrasti laikus, kai aukso kaina labiau linkusi judėti kryptingai. Tai labai priklauso nuo aukso poreikio tam tikru metu. Tačiau gali būti įdomu žinoti, kad su „Admiral Markets" galite prekiauti auksu beveik visą parą, nuo 01.00 iki 23.59 val., nuo pirmadienio iki penktadienio.

Paprastai didžiausias aukso kainų kintamumas būna JAV prekybos sesijos metu, kuri yra nuo 16.30 iki 23.00 val., nuo pirmadienio iki penktadienio. Taip yra todėl, kad būtent tada atsidaro JAV akcijų rinka, kuri atveria prekybą kitais aukso prekybos produktais, tokiais kaip aukso pasirinkimo sandoriai ar prekyba aukso ateities sandoriais. Šį padidėjusį aktyvumą galima matyti pažvelgus į vidutinį tikrosios vertės (ATR) dienos aukso kainos indikatorių. ATR rodo vidutinius aukštus ir žemus konkretaus laikotarpio, pavyzdžiui, 1 valandos grafike, intervalus per vartotojo nustatytą valandų skaičių. Pavyzdžiui, pateiktame valandiniame grafike parodyta aukso kaina ir ATR (8) indikatorius – veiksmingai išmatuojamas paskutinių aštuonių valandinių laikotarpio vidutinis intervalas:

Investicija į auksą – kaip pradėti CFD prekybą

Šaltinis: „Admiral Markets MetaTrader 5", GOLD, 2019 m. liepos 30 d.–2019 m. rugpjūčio 25 d. H1 grafikas. 2019 m. rugpjūčio 25 d. duomenys. Atkreipkite dėmesį: ankstesni rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.

Šiame aukso kainų grafike vertikalios linijos žymi vieną pilną prekybos dieną. Galite pastebėti, kad ATR (8) indikatorius linkęs kilti aukščiau link vidurio paskutinę dienos dalį, kuri atspindi JAV prekybos sesiją. Tokia analizė tiesiogiai padeda prekiauti auksu. Galiausiai vis tik jūsų pasirinktos prekybos auksu valandos priklausys nuo to, kokią aukso prekybos strategiją naudosite.

Investicija į auksą – fundamentinė analizė

Dabartinė metalų ir apskritai prieglobsčio aktyvų situacija yra labai gera dėl reikšmingo trumpalaikio turto silpnumo. Komercinė įtampa tarp JAV ir Kinijos, JAV santykiai su Meksika, silpnina komercinę situaciją, tai skatina ir stiprina JAV ekonomiką, tačiau smarkiai silpnina pasaulines akcijas, nes nėra kuo „atremti" tokią situaciją.

Taip yra todėl, kad centriniai bankai taip pat trumpalaikėje perspektyvoje yra silpni ir nesiima papildomų priemonių. Tokia padėtis kelia nestabilumą ir nepakankamą apsaugą trumpalaikiu periodu.

Donaldo Trumpo komanda žaidžia su ugnimi, kuri gali gali labai brangiai atsieiti JAV. ateityje, nes susiduriame su situacija, kai stiprėja vidaus ekonomika ir gaunami geri prekybos ir vartojimo duomenys, kurie sudaro 2/3 JAV BVP. Kokios pasekmės? Tai neišvengiamai taip pat stiprina dolerį (taigi, matome palankų dolerio pokytį), o ilgalaikėje perspektyvoje yra labai neigiama, nes JAV yra svarbi rinka. Ji eksportuoja žaliavas, todėl jai reikia silpnos valiutos, kad plėtotų eksportą, o tai yra visiškai priešinga tam, kas vyksta šiuo metu.

Problema ta, kad tokia padėtis yra labai gera JAV ekonomikai trumpalaikiu ir vidutinės trukmės laikotarpiu, tačiau ilgalaikėje perspektyvoje tai ypač neigiama (tik Donaldo Trumpo komanda tokios situacijos nepatirs, nes katastrofos atveju jie jau nebebus valdantieji, o valdžią užleis esant nepaprastai palankiai situacijai). Tačiau kaina, kurią turės sumokėti JAV, bus nepaprastai aukšta.

Šis trumpalaikis akcijų silpnumas yra neigiamas ne tik dėl esamų kainų pokyčių, bet ir dėl jo keliamo nepastovumo bei netikrumo. Kai tokia situacija su akcijomis, akivaizdžiai klesti prieglobsčio aktyvai, ypač metalai ir žaliavos, kurių kainos šiuo metu vis dar yra palankios, ir tai suteikia stabilumo bei pasitikėjimo, žvelgiant į trumpalaikius judėjimus aukštyn, bent jau kitoms artimiausiomis sesijomis ar savaitėmis. Tai ypač taikytina aukso investicijai.

Investicija į auksą – techninė analizė

Investicija į auksą - techninė analizė

Šaltinis: „Admiral Markets MT5 Supreme Edition", GOLD, 2016 m. birželio mėn.–2019 m. birželio mėn. savaitinis grafikas. 2019 m. birželio 10 d. duomenys. Atminkite, kad ankstesni rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.

Techniškai matome, kaip pagrindinio metalo kainos ir toliau juda aiškiai palankiai, virš trumpalaikio pasipriešinimo lygio (1300), o nustatytas tikslas – vidutinės trukmės antrasis pasipriešinimas (1350). Turėsime dar palaukti, kad pamatytume, ar kainos pasieks tą lygį, bet, kaip minėjome, kainos yra labai geros pagal techninę analizę ir tai sukuria stabilumo momentą, kuris galų gale gali duoti daug naudos.

Indikatoriai ir toliau atspindi pranašumą, nėra sukaupto perpirkimo, slankieji vidurkiai (200 ir 60) pramušti į viršų ir pan.

Investicija į auksą - techninė analizė

Šaltinis: „Admiral Markets MT5 Supreme Edition", GOLD, 2019 m. balandžio mėn.–2019 m. birželio mėn. H4 grafikas. 2019 m. birželio 10 d. duomenys. Atminkite, kad ankstesni rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.

Labai trumpu laikotarpiu dėl pastarojo laikotarpio padidėjimo gali susidaryti perpirkimas, kurį gali atspindėti korekciniai judesiai kitose sesijose, tačiau iš esmės tai turėtų būti konsolidavimo judesiai, įveikę trumpalaikį pasipriešinimą. Kainos gali nukristi iki 1300 lygio ir toliau nepriekaištingai išlaikyti bulių struktūrą. Gali būti ir toks scenarijus, kad kainos kris vidutiniškai 200 ir toliau išlaikys bulių struktūrą.

Teigiama yra tai, kad kainos juda virš viršutinės meškų kanalo, kuriame jos buvo nuo šių metų sausio, dalies ir tai sukuria pasitikėjimą trumpalaikėje perspektyvoje. Šio judėjimo tikslas (1335) jau buvo pasiektas ir dabar kainos gali kristi, kad pasiektų palaikymo lygį ir sugrįžtų, tačiau kol kas augimo tendencija nesikeičia.

„MetaTrader 5 Supreme Edition" mini terminalas rodo:

 • Teigiamą tendenciją
 • Neigiamą postūmį
 • Teigiamą jėgą

Neigiama pusė pastebima ties ankstesnėmis aukštumomis (1346). Kai kainos priartėjo prie to lygio, pamatėme pardavėjų susikaupimą, kuris žymiai sumažino kainą, nesuteikdamas galimybės viršyti to lygio. Tai gali pasikartoti, tačiau reikia palaukti, kol kainos priartės prie ankstesnių aukštumų ir pažiūrėsime, kaip jos elgsis.

Turime atkreipti dėmesį ir į kitų sesijų judėjimus, kad pamatytume kainų raidą ir sužinotume, ar tas konsolidavimas gali sukelti naujų impulsų, ar ankstesnės aukštumos ir toliau veiks kaip pasipriešinimas, koks buvo anksčiau.

Investicija į auksą - techninė analizė

Šaltinis: „Admiral Markets MT5 Supreme Edition", GOLD, 2018 m. kovo mėn.–2019 m. birželio mėn. dieninis grafikas. 2019 m. birželio 10 d. duomenys. Atminkite, kad ankstesni rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.

Investicija į auksą – kaip jį pridėti „MetaTrader" platformoje

Jeigu aukso simbolis nerodomas jūsų „MetaTrader" platformoje pagal numatytuosius nustatymus, turite jį pridėti, atlikdami šiuos veiksmus:

 • Atidarykite lentelę „Market Watch"
 • Paspauskite ją dešiniuoju pelės klavišu
 • Pasirinkite parinktį „Symbols"
 • Pasirinkite kategoriją „Metals Spot"
 • Paspauskite GOLD simbolį
 • Paspauskite mygtuką „Show Symbol", tada patvirtinkite

Štai ir turite aukso CFD savo „Market Watch" lentelėje! Dabar tereikia paspausti dešinį pelės klavišą ir spustelėti „Chart Window".

Investicija į auksą – kaip sudaryti pirkimo sandorį

Investuoti į auksą per „MetaTrader" yra labai greita ir paprasta. Norėdami pateikti pirkimo įsakymą, turite atlikti šiuos veiksmus:

 1. Prisijunkite prie prekybos platformos MT5.
 2. Spauskite nuorodą „New Order", esančią „MetaTrader" įrankių juostoje, viršutinėje kairėje pusėje
 3. „Symbol" vietoje pažymėkite „GOLD, Gold Spot (100 oz) vs US Dollar CFD"
 4. Skirtuke „Volume" pasirinkite savo pozicijos dydį
 5. Spauskite mėlyną mygtuką „Buy at Market"

Prieš pradedant prekybą auksu, mes visada rekomenduojame nustatyti Stop Loss, kad sumažintumėte savo riziką, ir, galbūt, pasinaudoti Take Profit, kad gautumėte savo pajamas, kai kaina pasiekia tikslą, nepalietusi Stop Loss.

Norėdami tai padaryti, turite:

 1. Laukelyje „Stop Loss“ įrašyti Stop Loss kainų lygį
 2. Laukelyje „Take Profit" įrašyti Take Profit kainų lygį

Taip pat galite nustatyti Stop Loss ir Take Profit ir tada, kai pozicija jau yra atvira, vilkdami pozicijos liniją:

 • Jeigu aukso pozicijos liniją nustumiate žemyn, Stop Loss pereis į tą kainų lygį, kuriame žymeklis sustos
 • Jeigu pakelsite aukso pozicijos liniją aukštyn, Take Profit pereis į tą kainų lygį, kuriame sustos žymeklis

Investicija į auksą – kaip sudaryti pirkimo sandorį

Šaltinis: „Admiral Markets WebTrader", GOLD, 2019 m. spalio 8 d. duomenys. Atminkite, kad ankstesni rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.Investicija į auksą – kaip sudaryti pardavimo sandorį

Kai yra meškų rinka, pateikite pardavimo įsakumą:

 1. Spauskite nuorodą „New Order"
 2. „Symbol" vietoje pažymėkite „GOLD, Gold Spot (100 oz) vs US Dollar CFD"
 3. Skirtuke „Volume" pasirinkite savo pozicijos dydį
 4. Spauskite raudoną mygtuką „Sell at Market"

Jeigu norite nustatyti Stop Loss ir Take Profit tada, kai pozicija jau yra atvira, vilkdami pozicijos liniją, procesas bus atvirkščias:

 • Jeigu aukso pozicijos liniją patrauksite aukštyn, Stop Loss pereis į tą kainų lygį, kuriame žymeklis sustos
 • Jeigu aukso pozicijos liniją nustumsite žemyn, Take Profit pereis į tą kainų lygį, kuriame sustos žymeklis

Investicija į auksą – prekybos CFD pavyzdys

 1. Perkame 1 lotą ties 1400 USD už unciją aukso, sandorį užbaigiame po dviejų valandų ties 1410 USD už unciją aukso, 10 * 90 € = 900 € pelnas
 2. Parduodame 1 lotą ties 1400 USD už unciją aukso, sandorį užbaigiame po valandos ties 1395 USD už unciją aukso, 5 * 90 € = 450 € pelno.

Tai yra pelningų pozicijų pavyzdžiai, o kaip su nuostolingomis pozicijomis? Pamatysime, kad skaičiavimas yra visiškai tas pats:

 • Perkame 1 lotą ties 1300 USD už unciją aukso, sandorį užbaigiame po 15 minučių ties 1293 USD už unciją aukso, 7 * 90 € = 630 € nuostolių.

Prisiminkime uncijos aukso vertės santykį pagal lotų, kuriais prekiaujame aukso CFD, skaičių:

 • 0,1 loto – 9 eurai uncija aukso
 • 1 lotas – 90 eurų uncija aukso

Investicija į auksą – ekspertai patarėjai

Jeigu apsisprendėte prekiauti auksu (ar bet kuria kita priemone), rizikos ir pinigų valdymas yra būtinas, todėl „Admiral Markets" suteikia jums „MetaTrader Supreme Edition" papildinio „Mini Terminal" ekspertą patarėją. Šis įrankis padės jums:

 • Apskaičiuoti lotų skaičių pagal Stop Loss dydį
 • Pateikti atidėtus įsakymus, aukščiau arba žemiau už dabartinę aukso kainą, jeigu negalite visą laiką sėdėti priešais grafiką

Jis taip pat automatiškai nustato paskutinį maksimumą ir paskutinį minimumą, kad būtų galima rasti palaikymo ir pasipriešinimo lygius, taip pat suteikia informaciją apie: tendenciją, pagreitį ir veikiančias jėgas.

Investicija į auksą – ekspertai patarėjai

Šaltinis: „Admiral Markets MT5 Supreme Edition", GOLD, 2018 m. kovo mėn.–2019 m. birželio mėn. dieninis grafikas. 2019 m. birželio 10 d. duomenys. Atminkite, kad ankstesni rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.

Investicija į auksą – geriausi techniniai indikatoriai

 1. Heiken Ashi
 2. Donchian kanalas
 3. Ichimoku Kinko Hyo

Aukso analizė su Heiken Ashi

HA indikatorius išlygina kainą, kad būtų galima geriau suprasti aukso kainos impulsą ir korekcijos judesius. Ar analizuojate aukso judėjimą, naudodamiesi Dow teorija, ar sudarote sandorį pagal sistemingą aukso prekybos signalą, Heiken Ashi indikatorius atsakys į visus jūsų klausimus!

Pateiktame paveikslėlyje matote bulių judėjimą pagal Dow teoriją, kai mėlyni bulių judėjimai yra didesni už raudonus judėjimus žemyn judančius judesius aukso dieniniame grafike.

Investicija į auksą – geriausi techniniai indikatoriaiŠaltinis: „Admiral Markets MetaTrader 5 Supreme Edition", GOLD, 2018 m. rugsėjo 25 d.–2019 m. sausio 17 d. dieninis grafikas. 2019 m. rugpjūčio 13 d. duomenys. Atminkite, kad ankstesni rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.

Aukso prekybos signalas su Donchian kanalu

Donchian kanalas savo viršutine riba praneša, kada kaina yra pasirengusi pramušti ankstesnę aukso viršūnę, apibrėžtą laikotarpio parametru (numatytasis 20).

Tuo pačiu būdu apatinė riba parodys kainos lygį, kurį reikia peržengti, kad būtų pramušta ankstesnė aukso žemuma, suformuota per paskutines 20 žvakių.

Aukso prekybos sistema pagal Ichimoku Kinko Hyo

Tai plačiai paplitusi tarp privačių prekiautojų sistema, leidžianti, be kita ko:

 • Nustatyti tendenciją
 • Automatiškai nuskaityti 50 % kainos atšokimą ties vidurio arba pasipriešinimo linija

Investicija į auksą – geriausi techniniai indikatoriaiŠaltinis: „Admiral Markets MetaTrader 5 Supreme Edition", GOLD, 2019 m. liepos 11 d. M15 grafikas. Atminkite, kad ankstesni rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.

 1. Dvi žalios rodyklės rodo kilimą, kairioji Tenkan ir Kijun susikryžiavimą, o dešinioji – žalią Kumo debesį.
 2. Dvi baltos rodyklės žymi dvi 50 % atšokimo sritis, atitinkančias Kijun medianos testą (mėlyna spalva).

Investicija į auksą – kaip prekiauti pradedantiesiems?

Gali būti naudojama:

 1. Trumpalaikė prekyba skalpuojant
 2. Dienos prekyba, spekuliuojant prekybos sesijų metu
 3. Investavimas vidutinės trukmės ir ilgalaikiais laikotarpiais su swing prekyba

Kaip užsiimti aukso CFD dienos prekyba?

 1. Visada analizuokite aukštesnius laiko periodus, tokius kaip H4 ir H1 grafikai
 2. Sekite šių periodų grafikų tendencijas
 3. Prekiaukite aukso M15 grafike
 4. Neprekiaukite žemesniuose perioduose

Panagrinėkime konkretų pavyzdį! Jeigu nustatysite tendenciją, naudodamiesi pparstuoju slankiuoju vidurkiu, kurio periodas 50:

 • Patikrinkite, ar valandiniame ir H4 grafikuose tokia pati tendencija
 • Jeigu tendencija bulių, M15 grafike ieškokite tik pirkimo vietų
 • Jeigu tendencija yra meškų, M15 grafike ieškokite tik pardavimo vietų

Kaip užsiimti skalpavimu aukso CFD?

Kaip užsiimti aukso CFD dienos prekyba?Šaltinis: „Admiral Markets MetaTrader 5 Supreme Edition", GOLD, Renko 100, 2019 m. liepos 12 d. duomenys. Atminkite, kad ankstesni rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.

Ši strategija yra tinkama patyrusiam aukso prekiautojui, norinčiam skalpuoti arba užsiimti dienos prekyba su brangiaisiais metalais. Vienintelis skirtumas bus Renko plytų dydis:

 • 50, jeigu esate skalpuotojas
 • 100, jeigu esate dienos prekiautojas

Indikatoriais:

Mini grafiko konfigūracija:

 • Grafiko laikotarpis / tipas: Renko (su uodegomis)
 • Renko / Range / Kagi: 100
 • 1 indikatorius: EMA
 • A parametras: 20

Prekybos laikas: pagal JAV sesijos prekybos valandas nuo 15.30 arba 16.30 val., prekybos platformos laikas.

Aukso ilga pozicija: mėlynasis renko, prieš kurį yra raudonasis renko, turi viršyti 20 laikotarpių eksponentinį slankųjį vidurkį.

Aukso trumpa pozicija: raudonasis renko ir po jo einantis mėlynasis renko turi būti mažesni nei 20 periodų eksponentinis slankusis vidurkis.

Galite išbandyti šio tipo signalus su jums tinkamiausiais vidurkiais, atsižvelgdami į savo asmeninį požiūrį ir jūsų ieškomų signalų jautrumą.

Stop Loss pozicija, kad apsaugotumėte savo prekybos kapitalą:

 • Ilgai pozicijai Stop Loss bus nustatytas po mėlynu Renko, kuris yra prekybos aukso CFD signalas
 • Trumpos pozicijos atveju Stop Loss bus nustatytas virš raudonojo Renko, kuris yra prekybos aukso CFD signalas

Take Profit pozicija: nesvarbu, ar tai būtų ilga, ar trumpa pozicija, Take Profit yra lygus atstumui iki Stop Loss, santykis 1:1.

Investicija į auksą – santykis su infliacija

Investicija į auksą – santykis su infliacija

Šaltinis: „Admiral Markets MT5", GOLD CFD, mėnesinis grafikas, 2019 m. liepos 12 d. duomenys. Atminkite, kad ankstesni rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.

Infliacijos ir aukso kainos pokyčių palyginimas rodo aukso reakciją į kylančią infliaciją, kurią iliustruoja žalioji rodyklė kairėje ir aukso nusileidimas su raudona rodykle nuo 2015 m. sausio iki 2017 m. vasario mėn. Kitas laikotarpis, nuo 2017 m. vasario mėn. iki 2018 m. liepos mėn. taip pat pabrėžia labai skirtingą elgesį, kai infliacija nesikeičia, o auksas vėl šiek tiek atsitraukia.

Investicija į auksą – kainų kintamumas

Kalbant apie kintamumo indikatorius, neišvengiama nepaminėjus VIX – nepastovumo indekso! VIX evoliucija kartu su aukso kaina įprasmina tai, kad auksas vis dar yra saugus prieglobstis. Savo ruožtu VIX indeksas atspindi pasitikėjimo rinkose atmosferą.

Kitas būdas įvertinti aktyvo nepastovumą yra naudoti vidutinio tikrojo diapazono (ATR) indikatorių. Taigi, galite pamatyti, kad nuo metų pradžios dienos intervalas yra 13 punktų per dieną aukso CFD!

Kitimas sausio 1 d.

+ 10,70 %

Kitimas per 1 metus

+ 13,60 %

Kitimas per 10 metų

+ 54,00 %

(Primename, kad ankstesni rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis!)

Investicija į auksą – koreliacija su akcijų rinka 2019 m.

Investicija į auksą – koreliacija su akcijų rinka 2019 m.

Šaltinis: „Admiral Markets MetaTrader 5 Supreme Edition", GOLD, 2019 m. gegužės 3 d.–2019 m. liepos 12 d. 2019 m. liepos 12 d. duomenys. Atminkite, kad ankstesni rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.

Pateiktame paveikslėlyje matome 2019 m. liepos 12 d. aukso CFD aukso koreliaciją su:

 • Sidabro CFD, rezultatas +91
 • WTI naftos CFD, rezultatas -25
 • S&P 500 CFD, rezultatas +78
 • DAX 30 CFD rezultatas +69
 • EUR/USD, rezultatas +73
 • BTC/USD, rezultatas +88

Tvirtos teigiamos koreliacijos rodo, kad kai aukso CFD pasikeis, tikėtina, kad kitų priemonių CFD seks tą pačią tendenciją. Kaip matote, aukso CFD judėjimas yra labai susijęs su sidabru (CFD). Tačiau atlikus šią analizę išryškėja dar viena esminė koreliacija – tai aukso ir Bitcoin santykis, kuris rodo, kad BTC/USD taip pat galėtų atlikti saugaus prieglobsčio vaidmenį...

Šios koreliacijos laikui bėgant kinta, todėl svarbu stebėti šių priemonių koreliacijų raidą, naudojant Admiral koreliacinę matricą.

Investicija į auksą - dešimties metų kainų raida ir istorija

Jeigu jus domina investavimas į auksą, svarbu apžvelgti jo kainų raidą, kad geriau suprastimėte, kaip investuoti į auksą. Nuo 2009 m. aukso kaina smarkiai augo 4 metus iš eilės! Šiuo laikotarpiu aukso kaina ir toliau auga vis aukščiau. Aukso kainos tendenciją palaiko 20 ir 50 laikotarpių slankiųjų vidurkių teigiama konfigūracija. Šis aukso vertės padidėjimas rinkoje privedė mus prie istorinės aukso kainos, kuri 2011 m. rugsėjo mėn. buvo didžiausia – 1921 USD už unciją.

Mėnesiniame periode tai 2013 m. balandžio mėn. 1520 lygio pramušimas, kuris žymi kilimo pabaigą ir atsitraukimo judėjimo pradžią. Šis konsolidavimo laikotarpis truks 6 metus. Šiuo laikotarpiu aukso kaina pasaulinėje rinkoje neviršys 1433 USD už unciją, o žemiausia kaina išliks 1046 USD už unciją, pasiekta 2015 m. gruodžio mėn. Nepaisant to, šių lygių nesimato mėnesinio grafiko ribose! Tikrosios aukso CFD 6 metų kanalo ribos: 1350 USD ir 1160 USD.

Tai yra naujausi aukščiausias ir žemiausias taškai, kuriuos automatiškai nustato HLS indikatorius, įtrauktas į „EA Mini Terminal"! Šie lygiai leidžia mums brėžti aukščiausią ir žemiausią ribas, kurios taip ilgai palaikė aukso kainą.

Aukso kaina 2018 m. nėra šio šešerių metų horizontalaus konsolidavimo laikotarpio išimtis. Tik neseniai kaina parodė norą vėl kilti – 2019 m. birželio mėn., pramušus 1350 USD už unciją.

Investicija į auksą – 2019 metų kainos analizė

Investicija į auksą – 2019 metų kainos analizėŠaltinis: „Admiral Markets MetaTrader 5 Supreme Edition", GOLD, 2019 m. sausio 1 d.–2019 liepos 13 d. dieninis grafikas. 2019 m. liepos 13 d. duomenys. Atminkite, kad ankstesni rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.

2019 m. aukso rinka tęsė 2018 m. pabaigoje pradėtą augimo tempą. Toks kilimas truko du mėnesius, kol buvo sustabdytas grafike matomo žemyn nukreipto korekcijos kanalo. Pasibaigus šiam korekcijos etapui, investuotojai perėmė aukso prekybos kontrolę.

Šis naujas aukso vertės padidėjimas paskatino žengti į naują konsolidavimo etapą, šį kartą horizontalųjį. Kaip matote paveikslėlyje, dabartinė aukso kaina juda šiame kanale: 1435 USD ir 1 385 USD.

Investicija į auksą – kokioje prekybos platformoje prekiauti?

Aukso investicijai galite naudoti šias platformas:

 1. MetaTrader 4" ir „MetaTrader 5" „Supreme Edition", skirta „Windows" ir MAC
 2. „MetaTrader 4" ir „MetaTrader 5", skirta „iPhone" ir „iPad"
 3. „MetaTrader 4" ir „MetaTrader 5", skirta „Android" ir planšetiniams kompiuteriams
 4. „MetaTrader 4" ir „MetaTrader 5" „WebTrader Online"

„MetaTrader" prekybos platforma yra iki šiol plačiausiai naudojama prekiautojų visame pasaulyje!

Investicija į auksą – prekybos strategija

Kalbant apie aukso CFD, ši rinka yra ideali beveik visoms skirtingoms strategijoms, tokioms kaip dienos prekyba, swing prekyba, pozicinė prekyba ir pan. Dienos prekyba auksu yra populiari dėl to, kad aukso rinka yra atvira beveik 24 valandas per parą, penkias dienas per savaitę – todėl ji yra viena iš likvidžiausių rinkų, kurioje galima prekiauti.

Tačiau kadangi aukso kainai įtakos turi įvairūs veiksniai, tokie kaip geopolitinė įtampa, JAV doleris ir palūkanų normos, aukso kaina gali nemažai judėti. Tiesą sakant, aukso kaina per trumpą laiką dažnai gali parodyti kelių rūšių rinkos sąlygas: kilimo tendenciją, kritimo tendenciją ir šoninį judėjimą.

Kai kurie prekiautojai savo aukso prekybos strategijoje naudoja tokius techninius rodiklius kaip Bollinger juostos. Bollinger juostos naudojamos ramiose ir dažnai šonu judančioms rinkoms nustatyti arba rinkose, kuriose pastebimas padidėjęs kintamumas ir kuriose formuojasi tam tikra tendencija.

Pats Bollinger juostų įrankis susideda iš trijų eilučių. Vidurinė linija yra 20 dienų paprastas slankusis vidurkis (SMA) ir naudojamas viršutinės ir apatinės juostų vertei apskaičiuoti. Šios juostos yra du standartiniai nuokrypiai nuo 20 dienų paprasto slankiojo vidurkio.

Bollinger juostos indikatorius „Admiral Markets MetaTrader" prekybos platformoje yra nemokamas. Norėdami įterpti indikatorių, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Atidarykite nemokamą „Admiral Markets MetaTrader" platformą.
 2. „Market Watch" stulpelyje raskite GOLD (Ctrl + M). Nuvilkite simbolį į grafiką.
 3. Iš prekybos platformos viršuje esančio meniu pasirinkite „Įterpti", tada Indikatoriai -> Tendencija -> Bollinger juostos, kaip parodyta žemiau.

Investicija į auksą – prekybos strategija

Pasirinkus kitą langelį bus rodomi numatytieji Bollinger juostų nustatymai. Spauskite OK.

Investicija į auksą – prekybos strategija

Dabar Bollinger juostos bus pažymėtos kaip parodyta žemiau 4 valandų aukso grafike:

Investicija į auksą – prekybos strategija

Šaltinis: „Admiral Markets MetaTrader 5", GOLD 2019 m. gegužės 29 d.–2019 m. rugpjūčio 27 d. H4 grafikas. 2019 m. rugpjūčio 27 d. duomenys. Atkreipkite dėmesį: ankstesni rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.

Bollinger juostų standartinis nuokrypis yra kintamumo matas ir daugelis taisyklių, susijusių su Bollinger juostomis, daugiausia dėmesio skiria kainos pokyčiams aplink viršutinę ir apatinę juostas:

Investicija į auksą – prekybos strategija

Šaltinis: „Admiral Markets MetaTrader 5", GOLD 2019 m. gegužės 29 d.–2019 m. rugpjūčio 27 d. H4 grafikas. 2019 m. rugpjūčio 27 d. duomenys. Atkreipkite dėmesį: ankstesni rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.

Naudodamiesi slankiojo vidurkio indikatoriumi, kaip tendencijų filtru, prekiautojai gali greitai nustatyti, kokia yra rinkos tendencija ir kam tada gali skirti daugiau dėmesio, kai naudojama dienos prekybos strategija. Pavyzdžiui:

 1. Jeigu kaina yra virš ilgalaikio slankiojo vidurkio, pavyzdžiui, 200 periodų eksponentinio slankiojo vidurkio, prekiautojai gali sudaryti tik ilgas arba pirkimo pozicijas.
 2. Jeigu kaina nesiekia ilgalaikio slankiojo vidurkio, pavyzdžiui, 200 eksponentinio slankiojo vidurkio, prekiautojai gali sudaryti tik trumpas arba pardavimo pozicijas.

Norėdami grafike pažymėti slankųjį vidurkį, tiesiog spauskite viršutinį prekybos platformos meniu mygtuką „Įterpti", tada Indikatoriai -> Tendencija -> Slankusis vidurkis, kaip parodyta žemiau:

Investicija į auksą – prekybos strategija

Pasirinkus šį langelį pasirodys:

Investicija į auksą – prekybos strategija

Pasirinkite 200 periodą, metodą – eksponentinis ir savo pasirinktą spalvą (šiuo atveju žalia). Dabar jūsų aukso kainų grafike bus rodomas ilgalaikis 200 periodų eksponentinis slankusis vidurkis:

Investicija į auksą – prekybos strategijaŠaltinis: „Admiral Markets MetaTrader 5", GOLD 2019 m. gegužės 29 d.–2019 m. rugpjūčio 27 d. H4 grafikas. 2019 m. rugpjūčio 27 d. duomenys. Atkreipkite dėmesį: ankstesni rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.

Šiuo atveju prekybos auksu kaina išliko didesnė nei slankusis vidurkis, tai reiškia, kad pirkėjai kontroliuoja rinką. Bollinger apatinė juosta su pažymėtais geltonos spalvos langeliais pabrėžia keletą įdomių dienos prekybos aukso galimybių.

Žinoma, bus atvejų, kai jūsų pasirinktos prekybos taisyklės bus mažiau veiksmingos ir dėl to patirsite nuostolių. Štai kodėl rizikos valdymas ir Stop Loss naudojimas ilgainiui bus naudingas.

Šios strategijos veiksmingumas istoriškai nebuvo patikrintas, ji tik naudojama kaip atskaitos taškas, į kurį galima remtis. Prekiautojai gali žengti toliau, eksperimentuodami su skirtingomis slankiojo vidurkio vertėmis. „Admiral Markets" „Švietimo" skyriuje galite sužinoti papildomus kainų nustatymo modelius ir pan. Taip pat galite naudoti patobulintus įrankius ir indikatorius iš „MetaTrader Supreme Edition" įskiepio.

Investicija į auksą - išvada

Kalbant, ar verta investuoti į auksą, neabejotina, kad auksas bus paklausus dar daug laiko dėl savo istorinės svarbos ir laidumo. Lyginant su kitomis žaliavomis aukso kaina labai svyruoja. Vis gi kyla klausimas, ar auksas išliks patikima priemone apsidrausti nuo infliacijos. Tačiau faktas, kad tai retas ir gražus brangus metalas, kuris visada vilios investuotojus.

Spauskite šią reklaminę juostą, jeigu norite atidaryti sąskaitą ir pradėti prekiauti!

Investicija į auksą

Kiti naudingi straipsniai

Apie Admiral Markets

Kaip reguliuojamas brokeris, suteikiame galimybę naudotis populiariausiomis prekybos platformomis pasaulyje ir prekiauti sandoriais dėl kainų skirtumo (CFD), akcijomis ir biržoje prekiaujamais fondais (ETF).

Atsakomybės ribojimas: pateikti duomenys apima papildomą informaciją apie visas analizes, skaičiavimus, prognozes ar kitus panašius vertinimus ar informaciją (toliau – „Analizė"), skelbiamą Admiral Markets" interneto svetainėje. Prieš priimdami kokius nors investicinius sprendimus, atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus:

 1. Tai yra rinkodaros pranešimas. Ši Analizė skelbiama tik informaciniais tikslais ir jokiais atvejais neturėtų būti aiškinama kaip patarimas ar rekomendacija dėl investavimo. Šis pranešimas nėra parengtas pagal teisinius reikalavimus, skirtus skatinti investicinių tyrimų nepriklausomumą ir jam netaikomas joks draudimas, susijęs su investiciniais tyrimais.
 2. Sprendimą dėl investavimo priima kiekvienas klientas pats, o „Admiral Markets" nebus laikoma atsakinga už jokius nuostolius ar žalą, atsiradusią dėl tokio sprendimo, nepriklausomai nuo to, ar jis buvo pagrįstas šia Analize, ar ne.
 3. Analizę parengė nepriklausomas analitikas (Jens Klatt, profesionalus prekiautojas ir analitikas), remdamasis savo asmeniniu vertinimu.
 4. Siekdama užtikrinti savo klientų interesų apsaugą ir išlaikyti Analizės objektyvumą „Admiral Markets" sukūrė atitinkamas vidaus procedūras interesų konfliktų prevencijai ir valdymui.
 5. Nors siekiant užtikrinti visų Analizės šaltinių patikimumą ir visos informacijos pateikimą laiku, kuo įmanoma suprantamiau, tiksliau ir išsamiau, yra dedamos visos įmanomos pastangos, „Admiral Markets" negarantuoja Analizėje pateikiamos informacijos tikslumo ar išsamumo. Pateikti duomenys, kurie yra susiję su ankstesne veikla, nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.
 6. Analizės turinys neturėtų būti aiškinamas kaip išreikštas ar numanomas „Admiral Markets" pažadas, garantija ar implikacija, kad taikydamas Analizėje nurodytas strategijas klientas gaus pelno, o su tuo susiję kliento nuostoliai gali būti arba bus nedideli.
 7. Bet kokie Pranešime pateikti su finansiniais instrumentais susiję ankstesni ar pagal pavyzdį sukurti veiklos rezultatai neturėtų būti laikomi aiškiai išreikštu ar numanomu „Admiral Markets" pažadu, garantija ar implikacija dėl būsimų rezultatų. Finansinio instrumento vertė gali padidėti ir sumažėti, o turto vertės išlaikymas nėra garantuotas.
 8. Į Analizę įtrauktoms projekcijoms, atsižvelgiant į Pranešimo temą, gali būti taikomi papildomi mokesčiai, rinkliavos ar kiti mokėjimai. „Admiral Markets" teikiamų paslaugų kainoraštis yra viešai prieinamas „Admiral Markets" svetainėje.

Svertinės priemonės (įskaitant sandorius dėl kainų skirtumo) yra spekuliacinio pobūdžio priemonės, dėl kurių gali būti patiriami nuostoliai arba gaunamas pelnas. Prieš pradėdami prekiauti turėtumėte įsitikinti, kad suprantate visą susijusią riziką.