76% proc. mažmeninių sąskaitų prarandami pinigai, prekiaujant CFD su šiuo teikėju. CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 76% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.

Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija CySEC fca
Seminaras Pažengusiems

Nemokamai Atsitiktinumo apgauti: prekybos psichologija

0
Dienos
0
Valandos
0
Minutės
0
Sekundės
Liko vietų 8 Data ir laikas
Rugsėjis 18 15:30 - 17:00 UTC
Adresas
Švitrigailos g. 11M, 3 aukštas, Vilnius, Lithuania

šis seminaras jau baigėsi

Atsitiktinumo apgauti: prekybos psichologija, siekiant suprasti slaptą atsitiktinumo vaidmenį rinkose

Atsitiktinumas – tam tikra kokybė arba būsena, kai trūksta organizavimo modelio arba principo, tiesiog nenuspėjamumas. Daugelis prekiautojų į savo grafikus žvelgia su baime ir nežino, kaip elgtis, nes kaina pastoviai šokinėja tai aukštyn, tai žemyn ir dažniausiai be jokių aiškiai nustatomų modelių. Dėl kiekvieno kainų judėjimo pokyčio prekiautojai vis keičia savo prekybos strategijas. Ir galų gale jiems visai nepavyksta prisitaikyti, o savo veiklą palieka sėkmingam atsitiktinumui. Tai paprasčiausiai klaidingų išvadų padarinys.

Taigi, o jeigu problema yra ne prekybos strategijoje, o tai, kaip mes žiūrime į pačią rinką. O kas, jeigu problema yra mūsų mentalitetas arba, kaip žmonės mėgsta tai vadinti, – prekybos psichologija. Kiekvienas patyręs prekiautojas pasakys, kad jūs turite sukurti ir įtvirtinti savo prekybos psichologiją. Tačiau, ką tai reiškia? Paprasčiau tariant, jūs turite išmokti užduoti teisingus klausimus, daryti teisingas išvadas ir įvaldyti sprendimų priėmimo meną. Skamba paprastai? Taip ir yra.

Nassim Nicholas Taleb – mokslininkas, statistikas ir buvęs prekiautojas bei rizikos analitikas, kurio darbas susijęs su atsitiktinumo, tikimybės ir netikrumo problemomis. 2007 m. jis išleido knygą „Juodoji gulbė", kurią „The Sunday Times" apibūdino kaip vieną iš dvylikos įtakingiausių knygų po Antrojo pasaulinio karo. Kartą jis pasakė: pasikartojimas yra esminis dalykas nustatant, ar tai žaidimo įgūdžiai, ar sėkmė. Negalite to pakartoti? Tai tiesiog sėkmė, o ne įgūdis.

Dalyvaukite mūsų nemokamame prekybos psichologijos seminare, kuriame apjungiame Nassimo Nicholaso Talebo praktiką ir žinias su mūsų prekybos ekspertų patirtimi, seminare pateiksime geriausias idėjas, kaip sukurti prekybos strategiją, siekiant maksimalios sėkmės.

Ar gali jūsų dienos prekyba būti atspari kulkoms? Ne, bet jūs galite ją padaryti atsparią atsitiktinumams. Mes išmokysime jus, kaip to pasiekti, mokydami:

Seminaro metu jūs sužinosite

  • Kaip tobulinti sprendimų priėmimą
  • Kaip skeptiškai žvelgti į techninę analizę ir kodėl jūs turite taip daryti
  • Kaip daryti teisingas išvadas
  • Kaip atskirti sėkmę nuo atsitiktinumo
  • Kaip suvokti savo elgesį

Daugiau informacijos

Būtina išankstinė registracija. Seminare dalyvauti gali Admiral Markets klientai turintis realią prekybinę sąskaitą.Simas Česnakauskas
Simas Česnakauskas

Seminaro lektorius

Prekiautojas su ilgamete patirtimi. Techninės analizės ir prekybos psichologijos specialistas.


Atsitiktinumo apgauti: prekybos psichologija

Pagerinkite savo žinias

Paprasta registracija ir mokymasis

Pasidalinkite savo patirtimi