76% proc. mažmeninių sąskaitų prarandami pinigai, prekiaujant CFD su šiuo teikėju. CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 76% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.

Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija CySEC fca

Mažmeninės ir Profesionalios prekybos sąlygos

Bendrieji klausimai

Europos vertybinių popierių ir rinkų institucijos (ESMA) sprendimu, Mažmeninės prekybos klientams yra taikomas riboto dydžio svertas, nes, ESMA nuomone, aukštas svertas nėra tinkamas Mažmeninės prekybos klientams.

Dėl maksimalaus sverto apribojimų Jums, kaip Mažmeninės prekybos klientui, reikia 17–25 kartais daugiau lėšų užstatui, lyginant su Profesionaliais klientais, todėl labiau tikėtina, kad Jūsų sąskaitai bus daromas neigiamas poveikis arba taikysite strategijas, pasižyminčias dideliu rizikos ir grąžos santykiu, pavyzdžiui, skalpavimą ar prekybą remiantis naujienomis. Taigi jei marža, reikalinga Profesionaliam klientui už 1 lotą EURUSD valiutų poros atveju, yra 200 EUR, Mažmeninės prekybos kliento atveju ji yra lygi 3 333,33 EUR.

Sverto apribojimai ir sugriežtinti maržos reikalavimai Jums gali būti netaikomi, jei atitiksite Admiral Markets Pro sąlygas, nes šiuo atveju būsite priskiriami Profesionalių klientų kategorijai.

Profesionaliu klientu galite tapti tik tada, kai bus patvirtintas Jūsų prašymas dėl Profesionalių sąlygų taikymo.

Pateikti prašymą dėl Profesionalaus kliento statuso galite registruodamiesi Realiai sąskaitai arba tiesiog užpildydami formą dėl Profesionalaus prekiautojo statuso Prekiautojo kabinete. Mes patvirtinsime (arba atmesime) Jūsų prašymą ir apie tai pranešime elektroniniu paštu.

Jeigu jau esate klientas ir nepateikėte paraiškos dėl Profesionalių sąlygų taikymo arba Jūsų paraiška buvo atmesta, tuomet neabejotinai esate priskiriami Mažmeninės prekybos klientų kategorijai.

Remiantis Europos vertybinių popierių ir rinkų institucijos (ESMA) sprendimu, Mažmeninės prekybos klientams taikomas svertas ribojamas iki 1:2–1:30:

1:30 dydžio svertas taikomas pagrindinėms valiutų poroms (EUR/USD, GBP/USD, USD/JPY, USD/CHF ir USD/CAD) bei jų kryžminiams kursams (CADJPY, EURCAD, EURGBP, EURJPY, GBPCAD, GBPJPY, CADCHF, EURCHF, GBPCHF, CHFJPY).

1:20 dydžio svertas taikomas kitoms valiutų poroms, AUKSUI, XAUAUD-ECN ir pagrindinių indeksų CFD ([DAX30], [DJI30], [SP500], [NQ100], [JP225], [ASX200], [STOXX50], [FTSE100], [CAC40]).

1:10 dydžio svertas taikomas kitų indeksų ir žaliavų CFD

1:5 dydžio svertas taikomas akcijų, ETF ir obligacijų CFD

1:2 dydžio svertas taikomas kriptovaliutų CFD

Nurodytosios sverto normos taikomos Mažmeninės prekybos klientų CFD sąskaitoms (Admiral.Markets, Admiral.MT5 ir Admiral.Prime).

Šie sverto apribojimai Jums nebus taikomi, jei pateikėte prašymą dėl Admiral Markets Pro sąlygų taikymo ir buvote priskirti Profesionalių klientų kategorijai. Tokiu atveju prekiaudami valiutų, indeksų, metalų ir žaliavų CFD galėsite naudoti aukštesnį svertą, kuris gali siekti 1:500.

Mažmeninės prekybos klientai negali gauti jokių nuolaidų, spredo grąžinimo galimybės ir kitų premijų, nes šios išmokos skatina prekybą, o Europos vertybinių popierių ir rinkų institucija (ESMA) pabrėžia, kad prekyba finansų rinkose yra labai rizikinga veikla ir gali būti ne visiems tinkama.

Dalyvauti mūsų esamose ir būsimose premijų programose, siekiant gauti nuolaidų, pinigų ir spredo grąžinimo galimybę bei kitų prekybos paskatų, gali tik reikiamus kriterijus atitinkantys Profesionalūs klientai.

Prekiaujant su marža išlieka tikimybė pasiekti neigiamą sąskaitos balansą, pavyzdžiui, jei esate atidarę didelės vertės sandorį, kuriam taikomas didelis svertas, o rinka staiga pajuda priešinga kryptimi.

Mažmeninės prekybos sąlygos užtikrina visišką apsaugą nuo neigiamo sąskaitos balanso, o pagal Profesionalios prekybos sąlygas yra taikomas 50 000 GBP limitas neigiamam sąskaitos balansui padengti, kaip nurodyta mūsų Politikoje.

Remiantis Admiral Markets Group statistika, 2017 m. vidutinė kompensacijos už neigiamą sąskaitos balansą suma siekė 78 GBP, o neigiamas balansas buvo pasiektas maždaug 1 iš 100 sąskaitų.

Taip, nes iki „Brexit“ Jungtinė Karalystė vis dar priklauso Europos Sąjungai ir joje galioja Europos mastu Europos vertybinių popierių ir rinkų institucijos (ESMA) nustatytos taisyklės.

Panašu, kad Jungtinės Karalystės valdžia supranta ESMA nustatytos reguliavimo tvarkos svarbą ir, tikėtina, ją patvirtins arba visam laikui ims taikyti panašius apribojimus Jungtinėje Karalystėje.

Pirmiausia reikėtų suprasti, ką reiškia prekyba su reguliuojamu brokeriu.

Nesvarbu, ar esate Mažmeninės prekybos klientas, ar Profesionalus klientas, reguliuojamos finansinių paslaugų įmonės užtikrina lėšų saugumą, sąžiningą vykdymą ir geriausią verslo praktiką ir yra finansiškai skaidrios. Reguliuojamas įmones taip pat nuodugniai ir visapusiškai kontroliuoja reguliavimo institucijos ir išorės auditoriai, todėl jos yra įpareigotos nuolat laikytis visų teisės aktų reikalavimų ir techninių standartų.

Nereguliuojamos įmonės neužtikrina jokių apsaugos priemonių ir gali vykdyti pavedimus su paslėptais mokesčiais bei padengti savo veiklos išlaidas Jūsų lėšomis, kurios nebus atskirtos nuo pačios įmonės lėšų.

Patariame nė už ką nepatikėti savo lėšų nereguliuojamam subjektui, nesvarbu, koks viliojantis būtų jo pasiūlymas ar kokia gera atrodytų jo reputacija, nes paprastai išorė dar ne viskas. Be to, CFD teikimas yra reglamentuojama veikla, todėl teikti šiuos produktus be reikiamų leidimų gali būti draudžiama.

Mes manome, kad EEE taisyklės prekiautojams ir investuotojams užtikrina aukščiausio lygio apsaugą. Sverto apribojimai, taikomi Mažmeninės prekybos klientams, yra apsauga nuo neapgalvotai aukšto sverto naudojimo, todėl nepatyrusiam prekiautojui pradėti prekiauti Mažmeninės prekybos sąlygomis, o ilgainiui tapti Profesionaliu prekiautoju yra visiškai pagrįsta.

Be to, pažymėtina, kad šios rūšies apsauga atitinka reguliavimo institucijų tendencijas pasauliniu mastu ir kad daugelis solidžiausių jurisdikcijų, kurias Jūs, kaip prekiautojas, galite apsvarstyti, taiko arba labai greitai taikys panašius apribojimus, pavyzdžiui:

JAV maksimalus svertas yra 1:50, todėl prekiauti galima praktiškai tik FX.

Japonijoje jau keletą metų yra taikomas 1:25 maksimalus svertas.

Pietų Korėjoje svertas yra dar mažesnis – 1:10.

Australija vis dar yra rojus ieškantiems stiprios teisės aktų numatytos apsaugos bei prekybos laisvės, tačiau mes manome, kad vietos reguliavimo institucija ASIC artimiausiu laiku gali nuspręsti pasekti Europos keliu.

Admiral Markets Group apima daugybę įmonių, o viena iš jų yra įsikūrusi Australijoje.

Taip, Mažmeninės arba Profesionalios prekybos sąlygas galite pasirinkti atidarydami nemokamą Demo sąskaitą Prekiautojo kabinete. Priklausomai nuo Jūsų pasirinkimo, Demo sąskaita atspindės maržos reikalavimus, taikomus atitinkamai klientų kategorijai. Tuo pat metu galima turėti ir Mažmeninės, ir Profesionalios prekybos Demo sąskaitas.

Profesionalios prekybos sąlygos – Admiral Markets Pro

Admiral Markets Pro yra paslauga, kuria gali naudotis prekiautojai, priskiriami Profesionalių klientų kategorijai, bet kurioje CFD sąskaitoje, įskaitant Admiral.Markets, Admiral.MT5 ir Admiral.Prime.

Admiral Markets Pro suteikia galimybę naudotis didesniu svertu, gauti premijų išmokas, pirmiems susipažinti su naujais produktais ir pasinaudoti teise gauti daug kitų lengvatų.

Lyginant su standartinėmis Mažmeninės prekybos sąlygomis, Admiral Markets Pro suteikia daugiau laisvės renkantis prekybos strategiją, pinigų valdymo taisykles ar prisiimamos rizikos laipsnį ir yra skirtos patyrusiems prekiautojams.

Paraišką dėl Profesionalių sąlygų galite pateikti registruodamiesi Realiai sąskaitai arba bet kuriuo metu Prekiautojo kabinete.

Daugiau informacijos apie Profesionalių sąlygų privalumus ir skirtumus tarp jų ir standartinių Mažmeninės prekybos sąlygų galite rasti Admiral Markets Pro puslapyje bei šiame DUK sąraše.

Paslauga Admiral Markets Pro teikiama Profesionaliems klientams ir suteikia galimybę prekiauti su didesniu svertu, gauti nuolaidų ir pirmenybę susipažįstant su naujais produktais. Nors standartinei paslaugai, teikiamai Mažmeninės prekybos klientams, yra taikomi įvairūs reguliavimo apribojimai, Admiral Markets Pro leidžia patyrusiems prekiautojams pasinaudoti neribotomis sąlygomis ir patirti daugiau prekybos laisvės.

Admiral Markets Pro – tai ne sąskaita, o tam tikrų prekybos sąlygų rinkinys bei papildoma nauda, suteikiama kriterijus atitinkančiam klientui, turinčiam bet kurią CFD sąskaitą (Admiral.Markets, Admiral.MT5 ir Admiral.Prime).

Tiek Profesionalūs, tiek Mažmeninės prekybos klientai gali vienodai naudotis mūsų prekybos platformomis, instrumentais bei prekybos įrankiais.

Ne, nėra jokių papildomų išlaidų, mokesčių ar rinkliavų, susijusių su naudojimusi Admiral Markets Pro paslauga, o pateikti paraišką dėl Admiral Markets Pro galima visiškai nemokamai.

Esamiems klientams nereikia atidaryti naujos sąskaitos, nes paslauga Admiral Markets Pro Jūsų prašymu gali būti taikoma turimai CFD sąskaitai (Admiral.Markets, Admiral.MT5 arba Admiral.Prime).

Jei jau turite Admiral Markets CFD sąskaitą, savo Prekiautojo kabinete galite jau dabar pateikti paraišką dėl Admiral Markets Pro, jei manote, kad atitinkate keliamus reikalavimus.

Jei esate naujas klientas, paraišką dėl Profesionalaus kliento statuso galite teikti Prekiautojo kabinete registruodamiesi Realiai sąskaitai. Elektroniniu paštu gausite du patvirtinimus – vieną dėl sąskaitos, o kitą dėl Profesionalaus kliento statuso. Laukdami patvirtinimo dėl Admiral Markets Pro galite laisvai pradėti prekiauti Mažmeninės prekybos sąlygomis.

Taip, paraišką dėl Admiral Markets Pro galite pateikti Prekiautojo kabineto skiltyje „Profesionalios prekybos sąlygos, jei manote, kad atitinkate keliamus reikalavimus. Patvirtinimą, jog buvote priskirti Profesionalių klientų kategorijai gausite elektroniniu paštu.

Atkreipkite dėmesį, kad priskyrus Jus Profesionalių klientų kategorijai Admiral Markets Pro sąlygos bus taikomos visoms CFD sąskaitoms (Admiral.Markets, Admiral.MT5 ir Admiral.Prime), kurias turite šiuo metu ir kurias turėsite ateityje.

Jūsų slaptažodžiai ir kiti prisijungimo duomenys liks tokie patys.

Ne, pateikti prašymą dėl Profesionalaus kliento statuso reikia tik vieną kartą. Patvirtinus Jūsų paraišką, visoms Jūsų CFD sąskaitoms (Admiral.Markets, Admiral.MT5 ir Admiral.Prime) bus pradėtos taikyti Profesionalios prekybos sąlygos.

Kai Jūsų paraiška dėl Profesionalaus kliento statuso bus patvirtinta ir Jums bus pradėta taikyti paslauga Admiral Markets Pro, mes su Jumis susisieksime elektroniniu paštu. Jūsų prisijungimo prie prekybos platformų duomenys išliks tokie patys. Atminkite, kad kol Jums dar nepradėjome taikyti paslaugos Admiral Markets Pro, ir toliau galite prekiauti savo standartinėje Mažmeninės prekybos sąskaitoje.

Kai tik mes patvirtinsime Jūsų paraišką dėl Admiral Markets Pro, Jūsų atidarytiems sandoriams bus iš karto pradėti taikyti profesionalūs maržos reikalavimai, kaip tai nurodyta skiltyje Maržos reikalavimai.

Jei savo paraiškoje dėl Profesionalios prekybos sąlygų taikymo pasirinkote konkretų maksimalų svertą (pvz., 1:200), Jums taikomas svertas bus apribotas iki šio lygio, o jei teikdami paraišką dėl Profesionalios prekybos sąlygų nenurodėte jokio sverto, numatytoji Jums taikomo sverto reikšmė bus 1:500.

Dėl to gali būti reikšmingai sumažintas Jūsų užstatas ir prekybai skiriamos laisvos lėšos. Be to, „Stop Out lygis sumažės iki 30 %.

Kad galėtumėte naudotis paslauga Admiral Markets Pro, turite atitikti tam tikrus kriterijus. Jei atsakysite „taip“ į du iš trijų toliau pateikiamų klausimų, tai galbūt reikš, kad atitinkate Admiral Markets Pro sąlygas:

- Ar per pastaruosius metus atitinkamose rinkose atlikote 10 reikšmingo dydžio sandorių per ketvirtį?

- Ar Jūsų finansinių priemonių portfelis viršija 500 000 EUR?

- Ar esate išdirbę finansų sektoriuje bent 1 metus, užimdami pareigas, kurioms reikia žinių apie maržinę prekybą?

Daugiau informacijos apie priimtinas sąlygas, susijusias su šiais trimis klausimais, galite rasti šiame DUK sąraše arba Admiral Markets Pro puslapyje.

Jei neatitinkate Admiral Markets Pro keliamų reikalavimų, vis tiek galite prekiauti tūkstančiais įvairiausių finansinių instrumentų pačiose populiariausiose prekybos platformose pasaulyje – MetaTrader 4 ir MetaTrader 5 – standartinėmis Mažmeninės prekybos sąlygomis. Žinokite, kad paraišką dėl Profesionalios prekybos sąlygų galite pateikti ir vėliau, kai atitiksite tinkamumo kriterijus.

Priimtinos sąlygos

Rinkos: Forex, CFD, pardavimo kainų skirtumo lažybos ar kiti finansiniai instrumentai, kuriems taikoma marža (pvz., akcijos, ETF, ateities sandoriai ir kitos išvestinės finansinės priemonės), taip pat pasirinkimo sandoriai.

Prekybos dažnumas: vidutiniškai 10 sandorių per ketvirtį per pastaruosius 4 ketvirčius (bendrai su mumis ir (arba) kitais paslaugų teikėjais).

Sandorių dydžiai: nominalioji 10 000 EUR vertė sandorio dėl nuosavybės vertybinių popierių atveju ir 20 000 EUR už sandorį dėl užsienio valiutų, CFD ir kitų finansinių instrumentų arba atitinkama suma vietos valiuta.

Priimtinos sąlygos

Pareigos: profesinės pareigos finansų sektoriuje (pvz., bankininkystės, finansinių paslaugų ar savarankiško darbo), kurios reikalauja žinių apie sandorius ir numatomas paslaugas.

Darbo trukmė: ne mažiau kaip 1 metai.

Priimtinos sąlygos

Portfelio struktūra: akcijos, akcijų individualiosios taupomosios sąskaitos (angl. share ISA), biržoje prekiaujami fondai (ETF), investiciniai fondai, išvestinės finansinės priemonės (tik Jūsų sąskaitose laikomi piniginiai indėliai ar iš investicijų į išvestines finansines priemones gautas pelnas) ir asmeninė pensija (SIPP) (išskyrus nefinansines priemones), skolos priemonės ir piniginės santaupos; neapima nuosavybės, tiesioginės nuosavybės teisės į žaliavas, įmonės pensijos, neapyvartinio turto, prabangių automobilių ir papuošalų, taip pat svertinių instrumentų nominaliųjų verčių.

Portfelio dydis: daugiau nei 500 000 EUR arba lygiavertė suma vietos valiuta.

Taip. Kad galėtume pradėti apdoroti Jūsų paraišką dėl Profesionalios prekybos sąlygų, mums reikia elektroninių dokumentų, skenuotų dokumentų arba geros kokybės dokumentų kopijų, kuriose matytume, jog atitinkate tinkamumo kriterijus.

Pavyzdžiui, galite pateikti tokius dokumentus:

- Prekybinių sąskaitų išrašus, kuriuose būtų matyti tarp Jūsų ir mūsų arba tarp Jūsų ir kitų teikėjų per 4 pilnus ketvirčius iki Jūsų paraiškos teikimo datos sudaryti sandoriai.

- Investicinių sąskaitų ar banko sąskaitų išrašus, kuriuose atsispindėtų Jūsų portfelis, ar bet kokį kitą patikimą jo egzistavimo, vertės ir struktūros įrodymą. Atkreipkite dėmesį, kad mes negalime įtraukti svertinių sandorių vertės. Teikiamas dokumentas turi būti išduotas ne seniau kaip prieš 6 mėnesius.

- Atitinkamus diplomus, mokymų pažymėjimus ar rašytinius Jūsų darbdavių ar verslo partnerių patvirtinimus; gyvenimo aprašymą (CV) ar kitus viešus šaltinius, patvirtinančius Jūsų darbo patirtį.

Netrukus po to, kai gausime Jūsų paraišką, su Jumis susisieks mūsų sąskaitų vadybininkas ir paaiškins, kokius dokumentus turėtumėte pateikti ir kaip tai padaryti.

Apsauga, panaši į Mažmeninės prekybos klientams teikiamą apsaugą:

Atskirtos lėšos: visai kaip ir Mažmeninės prekybos sąskaitos atveju, mes saugosime ir laikysime sumą, lygią Jūsų sąskaitoje esančiai sumai, atskiroje banko sąskaitoje.

FSCS teikiama depozito apsauga: kaip ir turėdami Mažmeninės prekybos sąskaitą, galėsite gauti kompensaciją pagal Finansinių paslaugų kompensavimo schemą (FSCS), kuri gali siekti 50 000 GBP.

Galimybė asmenims kreiptis į FOS: kaip individualusis prekiautojas („Vartotojas"), Jūs galėsite kreiptis į įstaigą „Financial Ombudsman Service“ (FOS), jei būsite nepatenkinti tuo, kaip išsprendėme ginčą.

Be to, tiek Profesionalios, tiek Mažmeninės prekybos klientai galės naudotis mūsų išskirtine Kintamumo apsauga – paslauga, padedančia sumažinti su rinkos kintamumu susijusią riziką.

Kitokia nei Mažmeninės prekybos klientams teikiama apsauga:

Jokių sverto apribojimų: kaip Profesionaliam klientui, Jums nebus taikomi sverto apribojimai, todėl ir toliau galėsite naudotis didesniu svertu, tačiau tokiu būdu gali padidėti tiek Jūsų pelnas, tiek nuostoliai.

Apsauga nuo neigiamo sąskaitos balanso: už sąskaitoje atsiradusį neigiamą balansą galite gauti iki 50 000 GBP dydžio kompensaciją, remiantis mūsų Apsaugos nuo neigiamo balanso politika, o Mažmeninės prekybos klientams toks limitas nėra taikomas, ir kompensacija jiems skiriama kiekvienos sąskaitos pagrindu.

Pranešimai ir įspėjimai apie riziką: tarpusavyje galėsime bendrauti vartodami profesinę kalbą; be to, su Jumis susisiekdami ar reklamuodami naują produktą nebūtinai pateiksime įspėjimą apie riziką.

Galimybė įmonėms kreiptis FOS: kaip juridinis subjektas, Jūs neturite teisės naudotis įstaigos „Financial Ombudsman Service“ paslaugomis, ir iškilusius ginčus turėsime spręsti kartu, tačiau atminkite, kad esame licencijuota įmonė ir visada siekiame spręsti bet kokias problemas pagal taikomus įstatymus ir teisės aktus.

Mūsų pasiūlymai dėl Profesionalios prekybos sąlygų ir standartinių Mažmeninės prekybos sąlygų panašūs tuo, kad esame įsipareigoję užtikrinti savo klientams geriausią pavedimų vykdymą, o tiek Mažmeninės, tiek Profesionalios prekybos klientai gauna naudos iš mūsų Pavedimų geriausiomis klientui sąlygomis vykdymo politikos.

Šios dvi klientų kategorijos konkrečiai skiriasi tuo, kad Profesionalūs klientai gali anksčiau nei kiti klientai susipažinti su mūsų naujais produktais ir papildomomis paslaugomis.

Profesionalios ir Mažmeninės prekybos klientams taip pat yra taikomos įvairios apsaugos priemonės, išsamiai aprašytos šiame DUK sąraše.

Pasirinkus Admiral Markets Pro, mūsų teikiamų produktų pobūdis nepasikeis, todėl nebus ir jokių mokestinių pasekmių. Bet kokiu konkrečiu atveju ar iškilus asmeniniams klausimams dėl mokestinių prievolių kreipkitės į savo pasirinktą mokesčių konsultantą.

Ne, praktiškai niekada. Iš tiesų, mes visai nenorime to daryti, nes juk daug paprasčiau yra vadovautis vienu, o ne daugybe bendravimo standartų.

Būnant Profesionaliu klientu būtina suprasti, kad teiginys „aš nesuprantu, nes man tai per daug sudėtinga“ negali būti Jūsų galutinis argumentas, kai tarp mūsų kilus ginčui pateiksime Jums techninės informacijos ar nuorodų į tam tikrą reglamentą.

Taip, tai galima padaryti bet kuriuo metu. Tiesiog atsiųskite mums elektroninį laišką su prašymu. Norint, kad ir vėl būtų taikomos Mažmeninės prekybos sąlygos, nereikia atitikti jokių kriterijų, tačiau atminkite, kad mums patvirtinus Jūsų naująją kategoriją, Jūsų atidarytiems sandoriams taikomi maržos reikalavimai bus automatiškai pritaikyti Mažmeninės prekybos sąlygoms, t. y. jie bus sugriežtinti 17–25 kartų, lyginant su Profesionalios prekybos sąlygomis. Be to, Prekiautojo kabinete, savo paskyros nuostatose, galite nustatyti maksimalaus sverto lygį ir nekeisdami kategorijos.

Šiuo metu klientus priskiriame Profesionalių klientų kategorijai, kai tai susiję su mūsų CFD pasiūlymu, kuris apima Admiral.Markets, Admiral.MT5 ir Admiral.Prime sąskaitas.

Kalbant apie visas Jūsų turimas aukščiau nurodytų tipų sąskaitas, tuo pat metu galite būti arba Mažmeninės prekybos klientu arba Profesionaliu klientu, tačiau ne abiem vienu metu.

Šiuo metu klientų nelaikome Profesionaliais klientais, kai kalbama apie biržoje prekiaujamus produktus, siūlomus Admiral.Invest sąskaitoje, todėl vertybinių popierių ir ETF, prieinamų Jūsų Admiral.Ivest sąskaitoje, atveju visuomet būsite priskiriami Mažmeninių klientų kategorijai, net jei galėsite naudotis Admiral Markets Pro sąlygomis, taikomomis CFD produktams.

Mažmeninės prekybos sąlygos

Šiuo metu klientus priskiriame Profesionalių klientų kategorijai, kai tai susiję su mūsų CFD pasiūlymu, kuris apima Admiral.Markets, Admiral.MT5 ir Admiral.Prime sąskaitas.

Kalbant apie visas Jūsų turimas aukščiau nurodytų tipų sąskaitas, tuo pat metu galite būti arba Mažmeninės prekybos klientu, arba Profesionaliu klientu, tačiau ne abiem vienu metu.

Šiuo metu klientų nelaikome Profesionaliais klientais, kai kalbama apie biržoje prekiaujamus produktus, siūlomus Admiral.Invest sąskaitoje, todėl vertybinių popierių ir ETF, prieinamų Jūsų Admiral.Ivest sąskaitoje, atveju visuomet būsite priskiriami Mažmeninių klientų kategorijai, net jei galėsite naudotis paslauga Admiral Markets Pro, kurios sąlygos taikomos CFD produktams.

Mūsų standartine Mažmeninės prekybos paslauga gali naudotis prekiautojai, priskiriami Mažmeninės prekybos klientų kategorijai, bet kurioje CFD sąskaitoje, įskaitant Admiral.Markets, Admiral.MT5 ir Admiral.Prime.

Mažmeninės prekybos sąlygos apima daugybę apsaugos priemonių, pavyzdžiui, ribotą maksimalų svertą, besąlyginę apsaugą nuo neigiamo sąskaitos balanso ir aukštesnį „Stop Out“ lygį.

Lyginant su Admiral Markets Pro, Mažmeninėmis prekybos sąlygomis siekiama užtikrinti didesnę apsaugą nuo greitai patiriamų nuostolių, tuo pat metu apribojant ir greitai gaunamą pelną, todėl jos labiau tinka ne tokiems patyrusiems prekiautojams, kurie nesispecializuoja naudodami strategijas, pasižyminčias dideliu grąžos ir rizikos santykiu, ir kurie neatitinka Profesionalios prekybos sąlygoms keliamų reikalavimų.

Kaip numatyta, paraiška dėl Mažmeninės prekybos sąlygų taikymo yra teikiama paraiškos dėl Realios prekybinės sąskaitos teikimo metu. Teikdami paraišką turėsite atlikti gana paprastą tinkamumo testą, padėsiantį mums nuspręsti, ar esate susipažinę su maržinės prekybos pagrindais bei susijusia rizika.

Daugiau informacijos apie Mažmeninės prekybos sąlygų teikiamą naudą bei skirtumus, egzistuojančius tarp jų ir Profesionalios prekybos sąlygų, galite rasti puslapyje Mažmeninės ir Profesionalios prekybos sąlygos ir šiame DUK sąraše.

Paraiška dėl Mažmeninės prekybos sąlygų taikymo teikiama registruojantis Realiai prekybinei sąskaitai. Vienintelis kriterijus, kurį turite atitikti, yra tai, jog būtina gerai suprasti maržinės prekybos pagrindus ir susijusią riziką. Paraiškos teikimo proceso metu yra atliekamas gana paprastas tinkamumo vertinimo testas, kuriuo siekiama įvertinti, kaip gerai visa tai suprantate.

Mažmeninės prekybos klientu tampama patvirtinus paraišką dėl Realios prekybinės sąskaitos (ir jei nebuvo užpildyta speciali forma dėl Profesionalaus kliento statuso).

Jeigu jau esate klientas ir nepateikėte paraiškos dėl Profesionalių sąlygų taikymo arba Jūsų paraiška buvo atmesta, tuomet neabejotinai esate priskiriami Mažmeninės prekybos klientų kategorijai.

Taip, paraišką dėl Admiral Markets Pro galite pateikti Prekiautojo kabineto skiltyje „Profesionalios prekybos sąlygos, jei manote, kad atitinkate keliamus reikalavimus. Patvirtinimą, jog buvote priskirti Profesionalių klientų kategorijai gausite elektroniniu paštu.

Atkreipkite dėmesį, kad priskyrus Jus Profesionalių klientų kategorijai Admiral Markets Pro sąlygos bus taikomos visoms CFD sąskaitoms (Admiral.Markets, Admiral.MT5 ir Admiral.Prime), kurias turite šiuo metu ir kurias turėsite ateityje.

Jūsų slaptažodžiai ir kiti prisijungimo duomenys liks tokie patys.

Prekiautojo kabinete teikdami paraišką dėl Realios prekybinės sąskaitos turėsite atlikti gana paprastą tinkamumo vertinimo testą, sudarytą iš keleto klausimų ir padėsiantį mums nuspręsti, ar esate susipažinę su maržinės prekybos pagrindais bei susijusia rizika. Jei testo neišlaikysite, mes prieisime prie išvados, kad mūsų produktai Jums nėra tinkami, tačiau sąskaitą vis tiek bus galima atidaryti.

Apsauga, panaši į Profesionaliems klientams teikiamą apsaugą:

Atskirtos lėšos: visai kaip ir Profesionalios prekybos sąskaitos atveju, mes saugosime ir laikysime sumą, lygią Jūsų sąskaitoje esančiai sumai, atskiroje banko sąskaitoje.

FSCS teikiama depozito apsauga: kaip ir turėdami Profesionalios prekybos sąskaitą, galėsite gauti kompensaciją pagal Finansinių paslaugų kompensavimo schemą (FSCS), kuri gali siekti 50 000 GBP.

Galimybė kreiptis į FOS: galėsite kreiptis į įstaigą „Financial Ombudsman Service“ (FOS), jei būsite nepatenkinti tuo, kaip išsprendėme ginčą.

Be to, tiek Mažmeninės, tiek Profesionalios prekybos klientai galės naudotis mūsų išskirtine Kintamumo apsauga – paslauga, padedančia sumažinti su rinkos kintamumu susijusią riziką.

Kitokia nei Profesionaliems klientams teikiama apsauga:

Sverto apribojimai: kaip Mažmeninės prekybos klientui, Jums bus taikomi sverto apribojimai, kurie apsaugos nuo neapdairaus sverto naudojimo ir sumažins galimą pelną ar nuostolius.

Jokios galimybės gauti premijų išmokas: būdami Mažmeninės prekybos klientu, negalėsite gauti prekybos paskatų, pavyzdžiui, pinigų ir spredo grąžinimo galimybės ar nuolaidų, nes jos skatina prekybos veiklą, kuri paprastai laikoma rizikinga ir ne visiems tinkama.

Apsauga nuo neigiamo sąskaitos balanso: būdami Mažmeninės prekybos klientu, gausite besąlyginę apsaugą nuo neigiamo sąskaitos balanso kiekvienos sąskaitos pagrindu, o Profesionalūs klientai galės gauti maksimalią 50 000 GBP išmoką susumavus visus neigiamus likučius, kaip tai nurodyta mūsų Politikoje.

Pranešimai ir įspėjimai apie riziką: mes Jus visada informuosime vartodami gana paprastą, neįmantrią kalbą ir siųsime įspėjimus apie riziką, kad geriau suprastumėte su mūsų produktais susijusią riziką.

Šios dvi klientų kategorijos konkrečiai skiriasi tuo, kad Profesionalūs klientai gali anksčiau nei Mažmeninės prekybos klientai susipažinti su naujais mūsų produktais ir papildomomis paslaugomis.

Profesionalios ir Mažmeninės prekybos klientams taip pat yra taikomos įvairios apsaugos priemonės, išsamiai aprašytos šiame DUK sąraše.

Taip, gali. Tereikia Prekiautojo kabineto skiltyje Profesionalus prekiautojas pateikti prašymą būti priskirtam Profesionalių klientų kategorijai. Prieš tai prašome patikrinti, ar Jums gali būti taikomos Admiral Markets Pro sąlygos. Nepamirškite savo pačių labui pateikti teisingą informaciją apie savo atitiktį keliamiems kriterijams ir tai, kad didesnis svertas reiškia ne tik didesnę grąžą, bet ir riziką.

Jei teikdami paraišką dėl Realios sąskaitos neišlaikysite tinkamumo vertinimo testo, mes primygtinai rekomenduojame apsilankyti mūsų interneto svetainės skiltyje Švietimas ir geriau pasipraktikuoti prekiauti nemokamoje Demo sąskaitoje. Galbūt savo pačių labui norėsite daugiau sužinoti apie prekybą finansų rinkose ir pakartotinai pateikti paraišką dėl Realios sąskaitos, kai tik pajusite, kad pagilinote savo turimas žinias. Bet kuriuo atveju sąskaitą galėsite atidaryti net ir neišlaikę tinkamumo vertinimo testo.