Admiral Markets apima šias įmones:

Admiral Markets UK Ltd

Įstaigos „Financial Conduct Authority“ (FCA) priežiūra
 • Svertas iki:
  1:30 Mažmeninės prekybos klientams,
  1:500 Profesionaliems klientams
 • FSCS apsauga
 • Apsauga nuo neigiamo sąskaitos balanso
TOLIAU
Pasirinkus vieną iš priežiūros institucijų, atitinkama informacija bus rodoma visoje svetainėje. Pasirinkę kitą priežiūros instituciją matysite kitokią informaciją.
Pasirinkus vieną iš priežiūros institucijų, atitinkama informacija bus rodoma visoje svetainėje. Pasirinkę kitą priežiūros instituciją matysite kitokią informaciją.

Pro.Cashback

Dalyvaukite Pro.Cashback! – hero image

Dalyvaudami mūsų lojalumo programoje Pro.Cashback, už prekybą būsite apdovanoti! Jums būnant Profesionaliu klientu, kiekvieną mėnesį į prekybinę sąskaitą automatiškai pervesime sumą, kurios dydis priklausys nuo Jūsų prekybos apimties. Norint gauti atlygį nereikės teikti jokių prašymų ar imtis tam tikrų veiksmų – pakaks tiesiog prekiauti ir džiaugtis savo atlygiu!

Kuo daugiau lėšų bus įnešta į Jūsų sąskaitą, tuo daugiau prekybos ir pelno galimybių turėsite pačioje didžiausioje ir likvidžiausioje finansų rinkoje pasaulyje!

Ši lojalumo programa gali būti taikoma tik Profesionaliems klientams. Jei norite pasitikrinti, ar Jums gali būti taikomas Profesionalaus kliento statusas, pirmiausia susipažinkite su Mažmeninės ir Profesionalios prekybos sąlygomis ir apsilankykite Admiral Markets Pro skirtame puslapyje, kuriame pateikiama daugiau informacijos.

Sąlygos

 • Programa Pro.Cashback yra mūsų pasiūlymo Admiral Markets Pro dalis ir gali būti taikoma tik Profesionaliems klientams.
 • Grąžinimo norma – 1 USD, kai nominalioji apimtis yra milijonas USD.
 • Atlygį gausite už prekybą Realiose prekybinėse sąskaitose Admiral.Markets, Admiral.MT5 ir Admiral.Prime.
 • Skirtą atlygį skaičiuosime atsižvelgdami į Jūsų mėnesio prekybos apimtį bei įvykdytus sandorius.
 • Norint gauti atlygį nereikės teikti jokių prašymų ar imtis tam tikrų veiksmų, nes jis bus automatiškai pervedamas į Jūsų sąskaitas pirmąją kiekvieno mėnesio kalendorinę dieną.
 • Į skaičiavimus neįtrauksime sandorių, kurių trukmė bus trumpesnė nei 15 minučių arba kurių pelno ir nuostolio vertės bus mažesnės nei du tipiniai prekiaujamų instrumentų spredai, taip pat atskirų akcijų CFD ir ETF CFD sandorių.
 • Nebus taikomi jokie apribojimai, pavyzdžiui, mažiausios mėnesio apimties minimalios mokėjimo vertės.

Padidinkite savo kapitalą prisijungdami prie Admiral Markets

Įspėjimas apie riziką

CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 83 % neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.