Pro.Cashback

Dalyvaukite Pro.Cashback! – hero image

Our AM.Cashback loyalty programme rewards you as you trade! Your account will be automatically credited with an amount based on your trading volume, every month. No need to claim your reward or perform any specific action: just trade and enjoy your reward!

Kuo daugiau lėšų bus įnešta į Jūsų sąskaitą, tuo daugiau prekybos ir pelno galimybių turėsite pačioje didžiausioje ir likvidžiausioje finansų rinkoje pasaulyje!

Ši lojalumo programa gali būti taikoma tik Profesionaliems klientams. Jei norite pasitikrinti, ar Jums gali būti taikomas Profesionalaus kliento statusas, pirmiausia susipažinkite su Mažmeninės ir Profesionalios prekybos sąlygomis ir apsilankykite Admiral Markets Pro skirtame puslapyje, kuriame pateikiama daugiau informacijos.

Sąlygos

  • Programa Pro.Cashback yra mūsų pasiūlymo Admiral Markets Pro dalis ir gali būti taikoma tik Profesionaliems klientams.
  • Grąžinimo norma – 1 USD, kai nominalioji apimtis yra milijonas USD.
  • Atlygį gausite už prekybą Realiose prekybinėse sąskaitose Admiral.Markets, Admiral.MT5 ir Admiral.Prime.
  • Skirtą atlygį skaičiuosime atsižvelgdami į Jūsų mėnesio prekybos apimtį bei įvykdytus sandorius.
  • Norint gauti atlygį nereikės teikti jokių prašymų ar imtis tam tikrų veiksmų, nes jis bus automatiškai pervedamas į Jūsų sąskaitas pirmąją kiekvieno mėnesio kalendorinę dieną.
  • Į skaičiavimus neįtrauksime sandorių, kurių trukmė bus trumpesnė nei 15 minučių arba kurių pelno ir nuostolio vertės bus mažesnės nei du tipiniai prekiaujamų instrumentų spredai, taip pat atskirų akcijų CFD ir ETF CFD sandorių.
  • Nebus taikomi jokie apribojimai, pavyzdžiui, mažiausios mėnesio apimties minimalios mokėjimo vertės.

Padidinkite savo kapitalą prisijungdami prie Admiral Markets

Įspėjimas apie riziką

CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 83% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo tiekėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.