Įspėjimas apie riziką: prekyba valiutomis ir sandoriais dėl kainų skirtumo (CFD) yra rizikinga, o patirti nuostoliai gali viršyti pradinį depozitą. Admiral Markets UK Ltd. rekomenduoja pasikonsultuoti su nepriklausomu finansų patarėju, kad būtumėte tikri, jog suprantate rizikas, susijusias su svertine prekyba valiutomis ir sandoriais dėl kainų skirtumo (CFD). Taip pat rekomenduojame susipažinti su mūsų Pagrindinės informacijos dokumentais, kad geriau suprastumėte mūsų siūlomų finansinių instrumentų pobūdį, su jais susijusią riziką, išlaidas, galimą pelną ir nuostolius.

Registracija sėkminga!

Visų pirma, Ačiū!

Dabar panagrinėkime ką tik įvyko ir kokie turėtų būti tolimesni veiksmai.

  • Mes Jums kūrėme "Prekiautojo kabineto" paskyrą. Prekiautojo kabinete yra "nuobodi", bet svarbi vieta, kurioje galite valdyti visų rūšių sąskaitas, patvirtinti savo asmeninę informaciją ir vykdyti sąskaitos papildymo ir pinigų išvedimo operacijas.
  • Mes Jums taip pat sukūrėme Demonstracinę prekybos sąskaitą su virtualiu 10 000 EUR balansu. Dabar prekiauti bus daug įdomiau!

Norėdami pradėti prekiauti demo sąskaitoje, atlikite šiuos veiksmus:

Atsisiųskite ir įdiekite MT4

1 Atsisiųskite ir įdiekite MT4

Viskas prasideda nuo programinės įrangos. Nuorodos žemiau padės jums įdiegti mūsų prekybos terminalą.
Pasitikrinkite el. paštą

2 Pasitikrinkite el. paštą

Mes išsiuntėme jums el. laišką su Jūsų prekybos sąskaitos duomenimis ir nuorodą į atsisiuntimą.
Prisijungkite prie MetaTrader 4

3 Prisijungkite prie MetaTrader 4

Paleiskite prekybos platformą ir prisijunkite, įvesdami informaciją, kurią gavote el. paštu. Pasirinkite AdmiralMarkets-Demo2 prekybos serverį.
Atlikite pirmąjį sandorį!

4 Atlikite pirmąjį sandorį!

Kai prisijungsite prie savo sąskaitos ir pamatysite grafiką, paspauskite "New Order" (arba paspauskite F9 klaviatūroje), kad aliktumėte savo pirmąjį norimos valiutos Pirkimo (Buy) ar Pardavimo (sell) sandorį.
Puiku!

Įvykdėte pirmąjį sandorį. Dabar galite atlikti dar kitus svarbius veikmus: