Admiral Markets apima šias įmones:

Admiral Markets UK Ltd

Įstaigos „Financial Conduct Authority“ (FCA) priežiūra
 • Svertas iki:
  1:30 Mažmeninės prekybos klientams,
  1:500 Profesionaliems klientams
 • FSCS apsauga
 • Apsauga nuo neigiamo sąskaitos balanso
TOLIAU
Pasirinkus vieną iš priežiūros institucijų, atitinkama informacija bus rodoma visoje svetainėje. Pasirinkę kitą priežiūros instituciją matysite kitokią informaciją.
Pasirinkus vieną iš priežiūros institucijų, atitinkama informacija bus rodoma visoje svetainėje. Pasirinkę kitą priežiūros instituciją matysite kitokią informaciją.
Įspėjimas apie riziką: prekyba valiutomis ir sandoriais dėl kainų skirtumo (CFD) yra rizikinga, o patirti nuostoliai gali viršyti pradinį depozitą. Admiral Markets UK Ltd. rekomenduoja pasikonsultuoti su nepriklausomu finansų patarėju, kad būtumėte tikri, jog suprantate riziką, susijusias su svertine prekyba valiutomis ir sandoriais dėl kainų skirtumo (CFD). Taip pat rekomenduojame susipažinti su mūsų Pagrindinės informacijos dokumentais, kad geriau suprastumėte mūsų siūlomų finansinių instrumentų pobūdį, su jais susijusią riziką, išlaidas, galimą pelną ir nuostolius.

Sąskaitų tipai

Admiral Markets siūlo konkurencingas prekybos sąlygas bei įvairias paslaugas kiekvieno tipo sąskaitoje. Pasirinkite Jums tinkamiausią ir pradėkite prekybą finansų rinkose jau šiandien!

Rinkitės prekybos sąlygas


Pastabos

 1. Tauriųjų metalų, indeksų, indeksų ateities sandorių, akcijų, obligacijų ir kriptovaliutų CFD sąlygos pateikiamos skiltyje  Sandorio ypatybės.
 2. Mažmeninės prekybos klientams yra taikomos fiksuoto dydžio sverto normos, o Profesionaliems klientams nustatoma skirtingo dydžio marža, todėl valiutų poroms ir tam tikrų rūšių CFD taikomas svertas priklauso nuo tariamosios sandorio vertės, kaip nurodyta  Maržos reikalavimus.
 3. Mažmeninės prekybos klientams yra taikomos fiksuoto dydžio sverto normos, o Profesionaliems klientams nustatoma skirtingo dydžio marža, todėl valiutų poroms ir tam tikrų rūšių CFD taikomas svertas priklauso nuo tariamosios sandorio vertės, kaip nurodyta  Maržos reikalavimus.
 4. Komisiniai pateikiami už vieną sandorio pusę. Bendri komisiniai (už sandorio atidarymą ir uždarymą) nuskaičiuojami atidarant sandorį. Skaičiavimo pavyzdžius ir komisinių tarifus esant skirtingoms depozito valiutoms galite rasti skirsnyje  Komisiniai.
 5. Komisiniai yra nurodomi už vieną sandorio pusę ir yra taikomi kiekvienai operacijai (t. y. kiekvieną kartą, kai turtas yra perkamas arba parduodamas). Išsamią informaciją apie komisinių tarifus ir minimalias komisinių vertes rasite skiltyje Sandorio ypatybės. Skaičiavimo pavyzdžiai yra pateikti skirsnyje Komisiniai.

 1. Atidarykite sąskaitą Užsiregistruokite Prekiautojo kabinete, įkelkite reikiamus dokumentus, užpildykite formą "Atidaryti sąskaitą"
 2. Papildykite sąskaitą Pasirinkite patogų mokėjimo būdą, užpildykite formą "Įnešti lėšas", patikrinkite sąskaitos likutį
 3. Pradėkite prekiauti Atsisiųskite MetaTrader platformą, prisijunkite su savo sąskaitos duomenimis, pradėkite prekiauti!

Įspėjimas apie riziką

CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 83 % neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.