Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija fca

Admiral Markets Pro

Sužinokite, ar atitinkate profesionalios prekybos sąlygas

PATIKRINKITE ATITIKIMĄ KRITERIJAMS
 • Įkurta 2001 metais*
 • Daugiau nei 120 000 klientų visame pasaulyje
 • Daugiau nei 7 500 rinkų

Kodėl Admiral Markets Pro?

Sužinokite apie mūsų „Admiral Pro“ prekybos sąlygas, taikomas tik profesionaliems klientams. Mažmeninių klientų apsaugos priemonės, taip pat ir sverto apribojimai, nėra taikomi. Prekiaujant pagal „Admiral Pro“ sąlygas, prekybos pelnas ir nuostoliai gali būti didesni. Sužinokite daugiau apie Mažmeninės ir profesionalios prekybos sąlygas.

Ar aš atitinku Admiral Markets Pro sąlygas?

Kad galėtumėte naudotis paslauga Admiral Markets Pro, turite atitikti tam tikrus kriterijus. Jei atsakysite „taip“ į du iš trijų toliau pateikiamų klausimų, tai galbūt reikš, kad atitinkate Admiral Markets Pro sąlygas.

 • Ar per pastaruosius metus atitinkamose rinkose atlikote 10 reikšmingo dydžio sandorių per ketvirtį?

  Priimtini kriterijai

  • Rinkos: Forex, CFD, pardavimo kainų skirtumo lažybos ar kiti finansiniai instrumentai (pvz., akcijos, ETF, ateities sandoriai, pasirinkimo sandoriai ir kitos išvestinės finansinės priemonės).
  • Prekybos dažnumas: vidutiniškai 10 sandorių per ketvirtį per pastaruosius 4 ketvirčius (bendrai su Admiral Markets ir (arba) kitais paslaugų teikėjais).
  • Sandorių dydžiai: nominalioji 10 000 EUR vertė už prekybą nuosavybės vertybiniais popieriais ir 20 000 EUR už prekybą užsienio valiutomis, CFD ir kitais finansiniais instrumentais arba atitinkama suma vietos valiuta.
 • Ar Jūsų finansinių priemonių portfelis viršija 500 000 EUR?

  Priimtini kriterijai

  • Portfelio struktūra: akcijos, akcijų individualiosios taupomosios sąskaitos (angl. share ISA), biržoje prekiaujami fondai (ETF), investiciniai fondai, išvestinės finansinės priemonės (tik Jūsų sąskaitose laikomi piniginiai indėliai ar iš investicijų į išvestines finansines priemones gautas pelnas) ir asmeninė pensija (SIPP) (išskyrus nefinansines priemones), skolos priemonės ir piniginės santaupos; neapima nuosavybės, tiesioginės nuosavybės teisės į žaliavas, įmonės pensijos, neapyvartinio turto, prabangių automobilių ir papuošalų, taip pat svertinių instrumentų nominaliųjų verčių.
  • Portfelio dydis: daugiau nei 500 000 EUR arba lygiavertė suma vietos valiuta.
 • Ar esate bent 1 metus dirbę finansų sektoriuje?

  Priimtini kriterijai

  • Pareigos: profesinės pareigos finansų sektoriuje (bankininkystė, finansinės paslaugos ar savarankiškas darbas), kurios reikalauja žinių apie sandorius ir numatomas paslaugas.
  • Darbo trukmė: ne mažiau kaip 1 metai.
Neatitinkate Admiral Markets Pro keliamų reikalavimų?

Pateikite paraišką

 1. Atidarykite su mumis sąskaitą

  Pateikite paraišką dėl Realios prekybos sąskaitos

 2. Užpildykite paraišką

  Patvirtinkite, kad atitinkate kriterijus, paraiškos formoje dėl sąskaitos atidarymo

 3. Sveiki atvykę į Admiral Markets Pro

  Sulaukite patvirtinimo elektroniniu paštu ir pasinaudokite profesionalios paslaugos teikiamais privalumais

Pradėkite Admiral Markets Pro registracijos procesą atidarydami Realią prekybinę sąskaitą

ATIDARYKITE SĄSKAITĄ

Susisiekime

Turite klausimų apie Admiral Markets Pro?

PRADĖTI POKALBĮ

Dažnai užduodami klausimai

 • Ką daryti, jei neatitinku Admiral Markets Pro keliamų reikalavimų?

  Jei neatitinkate Admiral Markets Pro keliamų reikalavimų, vis tiek galite prekiauti tūkstančiais įvairiausių finansinių instrumentų pačiose populiariausiose prekybos platformose pasaulyje – MetaTrader 4 ir MetaTrader 5 – standartinėmis mažmeninės prekybos sąlygomis. Žinokite, kad paraišką dėl profesionalios prekybos sąlygų galite pateikti ir vėliau, kai atitiksite tinkamumo kriterijus. Sužinokite daugiau...
 • Ar Admiral Markets Pro klientai gauna tokią pat apsaugą kaip ir mažmeninės prekybos klientai?

  Apsauga, panaši į mažmeninės prekybos klientams teikiamą apsaugą:

  • Atskirtos lėšos: visai kaip ir mažmeninės prekybos sąskaitos atveju, mes saugosime ir laikysime sumą, lygią Jūsų sąskaitoje esančiai sumai, atskiroje banko sąskaitoje.
  • FSCS teikiama depozito apsauga: kaip ir turėdami mažmeninės prekybos sąskaitą, galite gauti kompensaciją pagal Finansinių paslaugų kompensavimo schemą (FSCS), kuri gali siekti 85 000 £. Ši apsauga nėra taikoma didelėms kompanijoms.
  • Galimybė asmenims kreiptis į FOS: kaip individualusis prekiautojas („Vartotojas“), Jūs galite kreiptis į įstaigą „Financial Ombudsman Service“ (FOS), jei esate nepatenkinti tuo, kaip išsprendėme ginčą.

  Be to, profesionalios ir mažmeninės prekybos klientai galės naudotis mūsų išskirtiniais Kintamumo apsaugos nustatymais – paslauga, padedančia sumažinti su rinkos kintamumu susijusią riziką.

 • Kokia apsauga nėra teikiama profesionaliems klientams ir kuo teikiama apsauga skiriasi nuo apsaugos mažmeninės prekybos klientams?

  Kitokia nei mažmeninės prekybos klientams teikiama apsauga:

  • Jokių sverto apribojimų kaip profesionaliam klientui, Jums nebus taikomi sverto apribojimai, todėl ir toliau galėsite naudotis didesniu svertu, tačiau tokiu būdu gali padidėti tiek Jūsų pelnas, tiek nuostoliai.
  • Apsauga nuo neigiamo balanso: už sąskaitos atsiradusį neigiamą balansą galite gauti iki 50 000 £ dydžio kompensaciją, remiantis mūsų Apsaugos nuo neigiamo balanso politika, o mažmeninės prekybos klientams toks limitas nėra taikomas ir kompensacija jiems skiriama kiekvienos sąskaitos pagrindu.
  • Pranešimai ir įspėjimai apie riziką: tarpusavyje galėsime bendrauti vartodami profesinę kalbą; be to, su Jumis susisiekdami ar reklamuodami naują produktą nebūtinai pateiksime įspėjimą dėl rizikos.
  • Juridinių asmenų teisė kreiptis į FOS: kaip juridinis subjektas, Jūs neturite teisės naudotis įstaigos „Financial Ombudsman Service“ paslaugomis, ir iškilusius ginčus turėsime spręsti kartu; tačiau atminkite, kad esame reguliuojama finansinių paslaugų įmonė ir visada siekiame spręsti bet kokias problemas pagal taikomus įstatymus ir teisės aktus.
 • Kodėl CFD svertui taikomi apribojimai?

  Finansų priežiūros tarnyba apribojo mažmeninės prekybos klientams taikomą svertą iki 1:2–1:30, kadangi, jos manymu, aukštas svertas nėra tinkamas šiai klientų kategorijai.

  Šie apribojimai nėra taikomi Admiral Markets Pro klientams, kurie yra laikomi Profesionaliais klientais. Profesionalūs klientai gali naudotis 17–25 kartais aukštesniu svertu, kuris, prekiaujant valiutų, indeksų, metalų ir žaliavų CFD, gali siekti 1:500. Taigi, jei marža, reikalinga Profesionaliam klientui už 1 lotą EURUSD valiutų poros atveju, yra 200 EUR, Mažmeninės prekybos kliento atveju ji yra lygi 3 333,33 EUR.

 • Kas įeina į mano finansinių priemonių portfelį?

  Į Jūsų finansinių priemonių portfelį gali įeiti akcijos, akcijų individualiosios taupomosios sąskaitos (angl. share ISA), biržoje prekiaujami fondai (ETF), investiciniai fondai, išvestinės finansinės priemonės (tik Jūsų sąskaitose laikomi piniginiai indėliai ar iš investicijų į išvestines finansines priemones gautas pelnas) ir asmeninė pensija (SIPP) (išskyrus nefinansines priemones), skolos priemonės ir piniginės santaupos.

  Jūsų finansinių priemonių portfelis neapima nuosavybės, tiesioginės nuosavybės teisės į žaliavas, įmonės pensijos, neapyvartinio turto, prabangių automobilių ir papuošalų, taip pat svertinių instrumentų nominaliųjų verčių.

  Portfelio dydis: daugiau nei 500 000 EUR arba lygiavertė suma vietos valiuta.

 • Ar prieš pradedant naudotis Admiral Markets Pro turėčiau atidaryti sąskaitą?

  Jei esate naujas klientas, galite teikti paraišką dėl profesionalaus kliento statuso tuo pat metu, kai registruojatės Prekiautojo kabineto paskyrai. Elektroniniu paštu gausite du patvirtinimus – vieną dėl paskyros, o kitą dėl profesionalaus kliento statuso. Laukdami patvirtinimo dėl Admiral Markets Pro sąskaitos galite laisvai pradėti prekiauti mažmeninės prekybos sąlygomis.

  Jei jau turite CFD sąskaitą su mumis (sąskaitų tipai: Admiral.Markets, Admiral.MT5 arba Admiral.Prime), galite nors ir dabar pateikti paraišką dėl Admiral Markets Pro Prekiautojo kabinete, jei manote, kad atitinkate keliamus reikalavimus.

 • Kaip sužinosiu, kad mano mažmeninės prekybos sąskaita buvo pakeista į Admiral Markets Pro?

  Kai Jūsų prašymas tapti profesionaliu klientu bus patvirtintas ir pereisite prie Admiral Markets Pro, mes su Jumis susisieksime elektroniniu paštu. Jūsų prisijungimo prie prekybos platformų duomenys išliks tokie patys. Atminkite, kad kol dar neprisijungėte prie Admiral Markets Pro, ir toliau galite prekiauti savo standartinėje mažmeninės prekybos sąskaitoje.

 • Kokios bus mokestinės pasekmės pasirinkus Admiral Markets Pro?

  Pasirinkus Admiral Markets Pro, mūsų teikiamų produktų pobūdis nepasikeis, todėl nebus ir jokių mokestinių pasekmių. Bet kokiu konkrečiu individualiu atveju ar iškilus asmeniniams klausimams apie Jūsų mokestines prievoles, kreipkitės į savo pasirinktą mokesčių konsultantą.

Turite daugiau klausimų apie prekybą su mumis?

Žiūrėti visus DUK

Neatitinkate Admiral Markets Pro keliamų reikalavimų?

Galėsite ir toliau prekiauti daugiau nei 7 500 rinkų, naudodami populiariausias prekybos platformas pasaulyje – MetaTrader 4 ir 5, mūsų išskirtinį įrankį MT Supreme Edition bei Kintamumo apsaugos nustatymus, arba susikurti biržoje prekiaujamų fondų ir akcijų portfelį savo Admiral.Invest sąskaitoje.

* Šie duomenys susiję su Admiral Markets Group.


**Svarbu atkreipti dėmesį, kad didesnis svertas reiškia ir didesnę riziką. Turite gerai suprasti konkrečius motyvus dėl didesnio sverto, o jei juos iš tiesų suprantate, būtina užtikrinti, kad Jūsų sąskaitoje visuomet būtų pakankamai lėšų.


*** Didesnis svertas pagal Admiral Markets Pro sąlygas yra taikomas daugiau nei 3 000 CFD produktų, o daugiau nei 4 500 biržoje prekiaujamų instrumentų galima prekiauti vienodomis Mažmeninės ir Profesionalios prekybos sąlygomis.

GERIAUSIAS CFD BROKERIS 2019

Vokietijos Kundeninstitut apdovanojimas kategorijoje "Geriausias CFD brokeris 2019"

GERIAUSIAS CFD BROKERIS 2019

Brokerwahl.de apdovanojimas kategorijoje "2019 metų CFD brokeris" Pirmoji vieta

GERIAUSIAS FOREX/CFD BROKERIS 2018

Brokervergleich.de apdovanojimai kategorijose "Geriausias Forex Brokeris 2018" "Geriausias CFD-Brokeris 2018"

GERIAUSIAS FOREX/CFD BROKERIS 2018

Prekiautojų žurnalo ES apdovanojimas kategorijoje "Geriausias CFD brokeris 2018" "Geriausias Forex brokeris 2018"

Įspėjimas apie riziką

CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 77% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.