Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija fca

Pinigų operacijos

Žemiau rasite lentelę su pasirinkimo galimybėmis įnešti ar išvesti lėšas iš savo Admiral Markets prekybos sąskaitos.

Dėmesio: mes nepriimame pavedimų grynaisiais iš bankų.

Depozitai Galimos valiutos Komisiniai mokesčiai Minimali suma Maksimali suma 6 Apdorojimo laikas Depozitas
Banko pervedimas
Priklauso nuo gyvenamosios šalies, įskaitant
EUR / USD / AUD / BGN / CHF / CZK / GBP / HRK / HUF / NOK / PLN / RON / RUB / SEK
Nemokamai minimumo nėra maksimumo nėra iki 3 darbo dienų Depozitas
Klarna.  1
Klarna
EUR / GBP Nemokamai 50 EUR / GBP 10000 EUR / 5000 GBP Momentinis Depozitas
Visa ir MasterCard 2
EUR / USD / GBP / CHF / PLN / HUF / BGN / CZK / HRK / NOK / RON / SEK / AUD / SGD Nemokamai 50 EUR / USD / GBP / CHF / 200 PLN /
15 000 HUF / 100 BGN / 1 250 CZK / 370 HRK / 450 NOK / 240 RON / 500 SEK / 75 AUD / 80 SGD
5 000 EUR / USD / GBP / CHF / 20 000 PLN /
1 500 000 HUF / 10 000 BGN / 125 000 CZK / 37 000 HRK / 45 000 NOK / 24 000 RON / 50 000 SEK / 7 500 AUD / 8 000 SGD
Momentinis Depozitas
Skrill  3
EUR / GBP / USD / CHF / PLN / CZK / HUF / BGN / RON / HRK 0,9 %, min. 1 EUR / GBP / USD / CHF / PLN / CZK / HUF / BGN / RON / HRK 50 EUR / GBP / USD / CHF / 200 PLN / 1 250 CZK / 15 000 HUF / 100 BGN / 240 RON / 370 HRK 10 000 EUR / GBP / USD / CHF / 40 000 PLN / 250 000 CZK /
3 000 000 HUF / 20 000 BGN / 48 000 RON / 74 000 HRK
Momentinis Depozitas
Neteller
EUR / GBP 0,9 %, min. 1 EUR / GBP 50 EUR / GBP 10 000 EUR / GBP Momentinis Depozitas
SafetyPay
USD / CLP Nemokamai 1 USD / 625 CLP 5 000 USD / 3 000 000 CLP Momentinis Depozitas
Przelewy  4
PLN Nemokamai 50 PLN 30 000 PLN iki 1 darbo dienos Depozitas
iBank&BankLink 5 EUR / CZK Nemokamai 10 EUR / 400 CZK 5 000 EUR / 40 000 CZK Momentinis Depozitas


Su prekyba susiję mokesčiai
Komisinis mok. Komisinių mokesčių tarifai ir minimalios vertės nurodomos skiltyje Sandorio ypatybės


Vidinis pervedimas (tarp atskirų kliento prekybos sąskaitų)
Sąskaitos ta pačia bazine valiuta Nemokamai
Sąskaitos skirtinga bazine valiuta 1 % sumos


Papildomi mokesčiai
Realios arba demo prekybos sąskaitos atidarymas Nemokamai
Neaktyvumo mokestis (galioja nuo 2017-09-01) 7 10 EUR (per mėnesį)


Admiral Markets UK LTD Mokėjimų sąlygos ir taisyklės

Galioja nuo 2018 01 19

Šios sąlygos ir taisyklės (toliau – „Sąlygos“) taikomos Admiral Markets UK Ltd klientams atliekant kokius nors pervedimus arba įnešant / išvedant pinigines lėšas (toliau – „Mokėjimai“) į / iš kliento prekybinės sąskaitos (-ą), kuri atidaryta bendrovėje Admiral Markets UK Ltd.

Pateikdamas prašymą dėl Mokėjimo Admiral Markets UK Ltd, kiekvienas klientas patvirtina, kad jis perskaitė ir suprato šias Sąlygas bei konkrečias Prekiautojo kabinete pasirinkto mokėjimo būdo sąlygas ir sutinka jų laikytis. Jei kurie nors aspektai šiose Sąlygose nėra paminėti, taikomos Admiral Markets UK LTD Veikimo sąlygos.

1. Mokėjimai

1.1 Admiral Markets UK Ltd pasilieka teisę savo nuožiūra bet kuriuo metu priimti arba atmesti klientų Mokėjimų nurodymus.

1.2 Depozitai pervedami į kliento prekybos sąskaitą per vieną darbo dieną darbo valandomis (09:00–17:00), kai suma yra matoma Admiral Markets UK Ltd banko sąskaitoje.

1.3 Admiral Markets UK Ltd apdoroja lėšų išvedimo iš kliento prekybinės sąskaitos operacijas tą pačią darbo dieną, jeigu nurodymas išvesti lėšas pasiekia Admiral Markets UK Ltd iki 17.00 val. Nurodymai išvesti lėšas, kurie pasiekia Admiral Markets UK Ltd po 17.00 val. darbo dienomis, savaitgaliais, per valstybines šventes ir banko nedarbo dienomis, apdorojami kitą darbo dieną.

1.4 Admiral Markets UK Ltd nepriima ir nevykdo jokių gautų ar nukreiptų depozitų iš kitų asmenų (iš trečiųjų šalių), ne kliento vardu.

1.5 Išvedant lėšas Admiral Markets UK Ltd pasilieka teisę pateikti tokį reikalavimą tam pačiam bankui, bankui korespondentui ir tai pačiai sąskaitai, kuria klientas naudojosi pradiniam ar bet kuriam ankstesniam mokėjimui atlikti, nepriklausomai nuo kliento pasirinkto ar pageidaujamo lėšų išvedimo būdo.

1.6 Admiral Markets UK Ltd pasilieka teisę bet kuriuo metu sustabdyti Mokėjimų vykdymą ir paprašyti pateikti papildomus dokumentus arba patikrinti Mokėjimų šaltinį, ar atlikti kitus veiksmus, kurie Admiral Markets UK Ltd atrodo būtini.

2. Papildoma informacija apie Mokėjimus

2.1 Išsamesnė Mokėjimų informacija (pvz. Mokėjimų limitai, tvarkaraščiai ir kt.) yra pateikiama Prekiautojo kabinete pateikus Mokėjimo prašymą, o kiekvienas klientas turi pats įvertinti pateiktą informaciją prieš teikdamas Mokėjimo prašymą.

3. Klaidingi arba neteisingi Mokėjimų nurodymai

3.1 Rekomenduojama, kad klientas vengtų netikslumų pateikdamas Mokėjimo prašymą. Be to, jei klientas pateikė klaidingą ar neteisingą Mokėjimo prašymą, Admiral Markets UK Ltd neprivalo sugrąžinti Mokėjimo iš Mokėjimo paslaugų tiekėjo, nei atlyginti klientui sumokėtų mokesčių, patirtų sąnaudų ar kitų atsiradusių išlaidų. Klientas yra atsakingas už išlaidų ar žalos, patirtos dėl klaidingo ar neteisingo Mokėjimo prašymo, atlyginimą Admiral Markets UK Ltd.

4. Mokesčiai

4.1 Admiral Markets UK Ltd nepriima depozitų į kliento prekybinę sąskaitą iš trečiųjų šalių. Prekybinės sąskaitos, į kurias tokie depozitai pervedami, bus užblokuojamos, o depozitas grąžinamas siuntėjui. Tokiu atveju visas su pervedimu susijusias išlaidas padengia trečioji šalis – siuntėjas.

4.2 Jei kliento prekybos sąskaitos bazinė valiuta skiriasi nuo pervedamų lėšų bazinės valiutos, pervedama suma konvertuojama į kliento prekybos sąskaitos bazinę valiutą. Lėšoms konvertuoti taikomas tos dienos Admiral Markets UK Ltd banko gavėjo, į kurį nukreiptas mokėjimas, valiutų keitimo kursas.

4.3 Jei pervedimui taikomi papildomi banko paslaugų mokesčiai (banko gavėjo ar banko korespondento), ta suma išskaitoma iš pervedamų lėšų. Dėl to klientas gali gauti mažesnę sumą negu buvo numatyta iš pradžių. Admiral Markets UK Ltd nėra atsakinga už kitų bankų paslaugų mokesčius, taikomus pervedimams.

4.4 Jei į Admiral Markets UK Ltd banko sąskaitą atliekamas pavedimas, kuriam taikomas paslaugų mokesčių debetas (t. y. pavedimo paslaugos mokesčio tipas, pvz., „Visus mokesčius moka gavėjas“ arba „Bendros išlaidos“), tokie mokesčiai bus išskaitomi iš sumos, kuri pervedama į kliento prekybinę sąskaitą.

4.5 Taikomi mokesčiai skaičiuojami ta pačia bazine valiuta, kokia naudojama kliento prekybinėje sąskaitoje, t. y. jei bazinė sąskaitos valiuta yra EUR, mokesčiai skaičiuojami EUR, o jei bazinė valiuta yra GBP, mokesčiai skaičiuojami GBP

4.6 Atkreipkite dėmesį, kad prekiaujant gali atsirasti papildomų mokesčių, susijusių su per naktį laikomo dėl kokio nors instrumento atidaryto sandorio perkėlimu (pvz., valiutos mainų (swap) mokestis ar palūkanos) ir akcijų CFD bei indeksų CFD sandorių dividendų korekcijomis, remiantis Admiral Markets UK Ltd svetainės skiltyje „Sandorio ypatybės“ nustatytomis sąlygomis.

5. Vietos teisės aktai

5.1 Kadangi su finansinėmis paslaugomis ir pinigų operacijomis susiję įstatymai bei teisės aktai skiriasi priklausomai nuo regiono, kiekvienas klientas yra įpareigotas laikytis visų vietos teisės aktų, ypač susijusių su taikomais mokestiniais įsipareigojimais.

6. Mokėjimų sistemų gedimai

6.1 Kiekvienas klientas turėtų atkreipti dėmesį į neišvengiamus elektroninių mokėjimo sistemų gedimus, darbo vėlavimus ir (arba) veiklos pertrūkius, ypač tuos, kurie susiję su Mokėjimo paslaugų teikėju. Klientui primygtinai rekomenduojame naudoti atnaujintą antivirusinę programinę įrangą irnuolat tikrinti, ar kompiuteryje nėra virusų.

6.2 Admiral Markets UK Ltd jokiomis aplinkybėmis nebus laikoma atsakinga už mokėjimo sistemų ir (arba) kitų techninių sistemų, kurios priklauso arba yra valdomos Mokėjimo paslaugų teikėjo, darbo vėlavimus, gedimus ir (arba) veiklos petrūkius ir (arba) tokių darbo vėlavimų, gedimų ir veiklos pertrūkių rezultatus.


1 taikoma Vokietijoje, Austrijoje, Belgijoje, Prancūzijoje, Nyderlanduose, Jungtinėje Karalystėje, Italijoje, Ispanijoje, Vengrijoje, Slovakijoje, Čekijos Respublikoje

2 PLN ir HUF depozitai galimi tik MasterCard kortelių turėtojams

3 Trustly galima naudoti per Skrill

4 taikoma Lenkijoje

5 taikoma Čekijoje, Slovakijoje, Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje

6 apribojimas vienam klientui per 24 val.

7 Neveikimo mokestis - suma, mokama iš prekybos sąskaitų, kuriose per paskutinius 24 mėnesius nebuvo atlikta jokių operacijų ir kurios nėra naudojamos atviroms pozicijoms laikyti. Apmokestinama tik tuo atveju, jeigu sąskaitos likutis yra didesnis už nulį.


Atkreipkite dėmesį, kad prekiaujant gali atsirasti papildomų mokesčių, susijusių su bet kurios vienos nakties finansinės priemonės pozicijos perkėlimu (pvz., valiutos mainų ar palūkanų mokesčių) ir akcijų CFD bei indeksuotų CFD pozicijų dividendų koregavimo kreditu / debetu,pagal sąlygas ir nuostatas, nustatytas Admiral Markets tinklalapio skyriuje „sandorio ypatybės“.
Pinigų išvedimo būdas Galimos valiutos Komisiniai mokesčiai Minimali suma Maksimali suma 2 Apdorojimo laikas Lėšų išvedimas
Banko pervedimas 1
Priklausomai nuo gyvenamosios šalies, įskaitant
EUR / USD / AUD / BGN / CHF / CZK / GBP / HRK / HUF / NOK / PLN / RON / RUB / SEK
2 nemokami išvedimo prašymai kiekvieną mėnesį 3 minimumo nėra maksimumo nėra iki 3 darbo dienų Išvedimas
Skrill
EUR / GBP / CHF / PLN / CZK / HUF / BGN / RON / HRK 1 %, min. 1 EUR / GBP / USD / CHF / PLN / CZK / HUF / BGN / RON / HRK 1 EUR / GBP / USD / CHF / 5 PLN / 25 CZK / 325 HUF / 2 BGN / 5 RON / 8 HRK 10 000 EUR / GBP / USD / CHF / 40 000 PLN / 250 000 CZK / 3 000 000 HUF / 20 000 BGN / 48 000 RON / 74 000 HRK Momentinis Išvedimas
Neteller
EUR / GBP 1 %, min. 1 EUR / GBP 1 EUR / GBP 10 000 EUR / GBP Momentinis Išvedimas
Specialiosios banko pervedimo sąlygos:
Vietinis mokėjimas EUR Europos Sąjungoje EUR 1 EUR minimumo nėra maksimumo nėra iki 3 darbo dienų Išvedimas
Vietinis mokėjimas GBP Jungtinėje Karalystėje GBP 1 GBP minimumo nėra maksimumo nėra iki 3 darbo dienų Išvedimas
Vietinis mokėjimas BGN Bulgarijoje BGN 2 BGN minimumo nėra maksimumo nėra iki 3 darbo dienų Išvedimas
Vietinis mokėjimas CZK Čekijos Respublikoje CZK 30 CZK minimumo nėra maksimumo nėra iki 3 darbo dienų Išvedimas
Vietinis mokėjimas HUF Vengrijoje HUF 300 HUF minimumo nėra maksimumo nėra iki 3 darbo dienų Išvedimas
Vietinis mokėjimas PLN Lenkijoje PLN 5 PLN minimumo nėra maksimumo nėra iki 3 darbo dienų Išvedimas
Vietinis mokėjimas RON Rumunijoje RON 5 RON minimumo nėra maksimumo nėra iki 3 darbo dienų Išvedimas


Admiral Markets UK LTD Mokėjimų sąlygos ir taisyklės

Galioja nuo 2018 01 19

Šios sąlygos ir taisyklės (toliau – „Sąlygos“) taikomos Admiral Markets UK Ltd klientams atliekant kokius nors pervedimus arba įnešant / išvedant pinigines lėšas (toliau – „Mokėjimai“) į / iš kliento prekybinės sąskaitos (-ą), kuri atidaryta bendrovėje Admiral Markets UK Ltd.

Pateikdamas prašymą dėl Mokėjimo Admiral Markets UK Ltd, kiekvienas klientas patvirtina, kad jis perskaitė ir suprato šias Sąlygas bei konkrečias Prekiautojo kabinete pasirinkto mokėjimo būdo sąlygas ir sutinka jų laikytis. Jei kurie nors aspektai šiose Sąlygose nėra paminėti, taikomos Admiral Markets UK LTD Veikimo sąlygos.

1. Mokėjimai

1.1 Admiral Markets UK Ltd pasilieka teisę savo nuožiūra bet kuriuo metu priimti arba atmesti klientų Mokėjimų nurodymus.

1.2 Depozitai pervedami į kliento prekybos sąskaitą per vieną darbo dieną darbo valandomis (09:00–17:00), kai suma yra matoma Admiral Markets UK Ltd banko sąskaitoje.

1.3 Admiral Markets UK Ltd apdoroja lėšų išvedimo iš kliento prekybinės sąskaitos operacijas tą pačią darbo dieną, jeigu nurodymas išvesti lėšas pasiekia Admiral Markets UK Ltd iki 17.00 val. Nurodymai išvesti lėšas, kurie pasiekia Admiral Markets UK Ltd po 17.00 val. darbo dienomis, savaitgaliais, per valstybines šventes ir banko nedarbo dienomis, apdorojami kitą darbo dieną.

1.4 Admiral Markets UK Ltd nepriima ir nevykdo jokių gautų ar nukreiptų depozitų iš kitų asmenų (iš trečiųjų šalių), ne kliento vardu.

1.5 Išvedant lėšas Admiral Markets UK Ltd pasilieka teisę pateikti tokį reikalavimą tam pačiam bankui, bankui korespondentui ir tai pačiai sąskaitai, kuria klientas naudojosi pradiniam ar bet kuriam ankstesniam mokėjimui atlikti, nepriklausomai nuo kliento pasirinkto ar pageidaujamo lėšų išvedimo būdo.

1.6 Admiral Markets UK Ltd pasilieka teisę bet kuriuo metu sustabdyti Mokėjimų vykdymą ir paprašyti pateikti papildomus dokumentus arba patikrinti Mokėjimų šaltinį, ar atlikti kitus veiksmus, kurie Admiral Markets UK Ltd atrodo būtini.

2. Papildoma informacija apie Mokėjimus

2.1 Išsamesnė Mokėjimų informacija (pvz. Mokėjimų limitai, tvarkaraščiai ir kt.) yra pateikiama Prekiautojo kabinete pateikus Mokėjimo prašymą, o kiekvienas klientas turi pats įvertinti pateiktą informaciją prieš teikdamas Mokėjimo prašymą.

3. Klaidingi arba neteisingi Mokėjimų nurodymai

3.1 Rekomenduojama, kad klientas vengtų netikslumų pateikdamas Mokėjimo prašymą. Be to, jei klientas pateikė klaidingą ar neteisingą Mokėjimo prašymą, Admiral Markets UK Ltd neprivalo sugrąžinti Mokėjimo iš Mokėjimo paslaugų tiekėjo, nei atlyginti klientui sumokėtų mokesčių, patirtų sąnaudų ar kitų atsiradusių išlaidų. Klientas yra atsakingas už išlaidų ar žalos, patirtos dėl klaidingo ar neteisingo Mokėjimo prašymo, atlyginimą Admiral Markets UK Ltd.

4. Mokesčiai

4.1 Admiral Markets UK Ltd nepriima depozitų į kliento prekybinę sąskaitą iš trečiųjų šalių. Prekybinės sąskaitos, į kurias tokie depozitai pervedami, bus užblokuojamos, o depozitas grąžinamas siuntėjui. Tokiu atveju visas su pervedimu susijusias išlaidas padengia trečioji šalis – siuntėjas.

4.2 Jei kliento prekybos sąskaitos bazinė valiuta skiriasi nuo pervedamų lėšų bazinės valiutos, pervedama suma konvertuojama į kliento prekybos sąskaitos bazinę valiutą. Lėšoms konvertuoti taikomas tos dienos Admiral Markets UK Ltd banko gavėjo, į kurį nukreiptas mokėjimas, valiutų keitimo kursas.

4.3 Jei pervedimui taikomi papildomi banko paslaugų mokesčiai (banko gavėjo ar banko korespondento), ta suma išskaitoma iš pervedamų lėšų. Dėl to klientas gali gauti mažesnę sumą negu buvo numatyta iš pradžių. Admiral Markets UK Ltd nėra atsakinga už kitų bankų paslaugų mokesčius, taikomus pervedimams.

4.4 Jei į Admiral Markets UK Ltd banko sąskaitą atliekamas pavedimas, kuriam taikomas paslaugų mokesčių debetas (t. y. pavedimo paslaugos mokesčio tipas, pvz., „Visus mokesčius moka gavėjas“ arba „Bendros išlaidos“), tokie mokesčiai bus išskaitomi iš sumos, kuri pervedama į kliento prekybinę sąskaitą.

4.5 Taikomi mokesčiai skaičiuojami ta pačia bazine valiuta, kokia naudojama kliento prekybinėje sąskaitoje, t. y. jei bazinė sąskaitos valiuta yra EUR, mokesčiai skaičiuojami EUR, o jei bazinė valiuta yra GBP, mokesčiai skaičiuojami GBP

4.6 Atkreipkite dėmesį, kad prekiaujant gali atsirasti papildomų mokesčių, susijusių su per naktį laikomo dėl kokio nors instrumento atidaryto sandorio perkėlimu (pvz., valiutos mainų (swap) mokestis ar palūkanos) ir akcijų CFD bei indeksų CFD sandorių dividendų korekcijomis, remiantis Admiral Markets UK Ltd svetainės skiltyje „Sandorio ypatybės“ nustatytomis sąlygomis.

5. Vietos teisės aktai

5.1 Kadangi su finansinėmis paslaugomis ir pinigų operacijomis susiję įstatymai bei teisės aktai skiriasi priklausomai nuo regiono, kiekvienas klientas yra įpareigotas laikytis visų vietos teisės aktų, ypač susijusių su taikomais mokestiniais įsipareigojimais.

6. Mokėjimų sistemų gedimai

6.1 Kiekvienas klientas turėtų atkreipti dėmesį į neišvengiamus elektroninių mokėjimo sistemų gedimus, darbo vėlavimus ir (arba) veiklos pertrūkius, ypač tuos, kurie susiję su Mokėjimo paslaugų teikėju. Klientui primygtinai rekomenduojame naudoti atnaujintą antivirusinę programinę įrangą irnuolat tikrinti, ar kompiuteryje nėra virusų.

6.2 Admiral Markets UK Ltd jokiomis aplinkybėmis nebus laikoma atsakinga už mokėjimo sistemų ir (arba) kitų techninių sistemų, kurios priklauso arba yra valdomos Mokėjimo paslaugų teikėjo, darbo vėlavimus, gedimus ir (arba) veiklos petrūkius ir (arba) tokių darbo vėlavimų, gedimų ir veiklos pertrūkių rezultatus.


1 5 EUR/ 7,5 AUD/ 10 BGN/ 6 CHF/150 CZK/ 5 GBP/ 40 HRK/ 1500 HUF/ 50 NOK/ 25 PLN/ 25 RON/ 350 RUB/ 50 SEK.

2 apribojimas vienam klientui per 24 val.

3 Išimtis: lėšų išėmimas USD valiuta – 25 USD už kiekvieną banko operaciją

Įspėjimas apie riziką

CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 77% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.