Admiral Markets apima šias įmones:

Admiral Markets UK Ltd

Įstaigos „Financial Conduct Authority“ (FCA) priežiūra
 • Svertas iki:
  1:30 Mažmeninės prekybos klientams,
  1:500 Profesionaliems klientams
 • FSCS apsauga
 • Apsauga nuo neigiamo sąskaitos balanso
TOLIAU
Pasirinkus vieną iš priežiūros institucijų, atitinkama informacija bus rodoma visoje svetainėje. Pasirinkę kitą priežiūros instituciją matysite kitokią informaciją.
Pasirinkus vieną iš priežiūros institucijų, atitinkama informacija bus rodoma visoje svetainėje. Pasirinkę kitą priežiūros instituciją matysite kitokią informaciją.

Atidarykite prekybos sąskaitą

Prieš atidarant Admiral Markets UK Ltd sąskaitą ir pradedant prekiauti prašome susipažinti su dokumentais, susijusiais su Admiral Markets UK Ltd. Šių dokumentų tikslas – informuoti Jus apie mūsų teisinius įsipareigojimus ir bendrą verslo praktiką.

„Bendrąsias sąlygas“ bei kitus dokumentus galite rasti mūsų dokumentų skiltyje.

Taip pat galite paprašyti atsiųsti šių dokumentų kopijas paskambinę mums telefonu +370 (5) 210 4841 arba atsiuntę užklausą adresu info@admiralmarkets.lt

Dokumentai, reikalingi fiziniams asmenims:

 1. Galiojančio asmens dokumento (tapatybės kortelės ar paso) kopija.
 2. Gyvenamosios vietos patvirtinimas (pvz., sąskaita už komunalines paslaugas, laiškas iš valstybinės įstaigos), kuris būtų ne senesnis nei 3 mėnesiai ir kuriame būtų matomas visas Jūsų gyvenamosios vietos adresas.
 3. Kliento sutartis – automatiškai sugeneruota Jūsų Prekiautojo kabinete užpildžius paraišką dėl Realios sąskaitos.
  • Atkreipkite dėmesį, kad laikantis „Pažink savo klientą“ (angl. know-your-customer) reikalavimų, Admiral Markets UK Ltd gali paprašyti pateikti papildomus dokumentus, jei minėtų dokumentų nepakanka.

Dokumentai, reikalingi juridiniam asmeniui:

 1. Dviejų įmonės vadovų pasų ar asmens tapatybės kortelių kopijos
 2. Kiekvieno savininko, kuriam priklauso 25 % ar daugiau bendrovės akcijų, paso ar asmens tapatybės kortelės kopija (jei tokių savininkų nėra, paso ar asmens tapatybės kortelės kopiją Atitikties skyriui turės pateikti visi, kuriems priklauso daugiau nei 10 % bendrovės akcijų).
 3. KIEKVIENO savininko / vadovo adresą patvirtinantys dokumentai, ne senesni nei 3 mėnesiai.
 4. Steigimo / registravimo pažymėjimas
 5. Steigimo dokumentas.
 6. Įstatai, su visais registruotais pakeitimais, papildymais ir patvirtinimais asmens teisę atstovauti juridinį asmenį. Dokumentai, patvirtinantys juridinio asmens nuosavybės struktūrą, taip pat visų tikrųjų savininkų asmens duomenys. (Jei bendrovė yra už ES ribų, gali būti pateikiamas direktoriaus patvirtintas sertifikatas).
 7. EMIR paraiškos forma (pateikta žemiau) yra skirta pateikti Juridinio asmens identifikatoriaus (LEI - Legal Entity Identifier) kodą. Aktreipkite dėmesį, jog visi juridiniai asmenys prieš pradėdami prekiauti turi įgyti LEI kodą.
 8. Užpildyta ir pasirašyta juridinio asmens paraiška/sutartis.

Sutartys ir dokumentai

Dokumentai sąskaitos atidarymui


Juridiniam asmeniui:


Dokumentai, aprašantys Admiral Markets UK Ltd paslaugų sąlygas

Turite peržiūrėti, suprasti ir patvirtinti šiuos dokumentus prieš pateikiant Kliento sutartį


Pagrindinės informacijos dokumentai


Papildomi dokumentai


Įspėjimas apie riziką

CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 83 % neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.