Atidarykite prekybos sąskaitą

Prieš atidarant Admiral Markets UK Ltd sąskaitą ir pradedant prekiauti prašome susipažinti su dokumentais, susijusiais su Admiral Markets UK Ltd. Šie dokumentai skirti informuoti Jus apie mūsų teisinius įsipareigojimus ir bendrą verslo praktiką.

„Bendrąsias sąlygas“ bei kitus dokumentus galite rasti mūsų dokumentų skiltyje žemiau.

Taip pat galite paprašyti atsiųsti šių dokumentų kopijas paskambinę mums tiesiogiai +370 (5) 210 4841 arba atsiuntę mums užklausą adresu info@admiralmarkets.lt

Dokumentai fiziniams asmenims:

 1. Galiojančio asmens dokumento (taptatybės kortelės ar paso) kopija.
 2. Gyvenamosios vietos patvirtinimas (pvz., sąskaita už komunalines paslaugas mokesčius, laiškas iš valstybinės įstaigos) ne senesnis nei 3 mėnesiai, kuriame matomas pilnas gyvenamosios vietos adresas.
 3. Kliento sutartis - automatiškai sugeneruotas Jūsų Treiderio kabinete, kai užpildysite paraišką prekybinės sąskaitos atidarymui.
  • Atkreipkite dėmesį, kad laikantis "Pažink savo klientą" reikalavimų (know-your-customer - KYC), Admiral Markets UK Ltd gali pareikalauti pateikti papildomus dokumentus, jei nepakankama pirmiau paminėtų dokumentų.

Dokumentai reikalingi juridiniam asmeniui:

 1. Dviejų įmonės vadovų pasų ar asmens tapatybės kortelių kopijos
 2. Kiekvieno iš savininkų, turinčių 25% ar daugiau bendrovės akcijų, paso ar asmens tapatybės kortelės kopija (jei nėra tokių - atitikties skyrius gali prašyti dokumentų kopijų ir savininkų, turinčių daugiau kaip 10% bendrovės akcijų).
 3. KIEKVIENO sąvininko/direktoriaus adreso patvirtinimo dokumento, ne senesnio nei 3 mėnesiai.
 4. Steigimo/registravimo pažymėjimas
 5. Steigimo dokumentas.
 6. Įstatai, su visais registruotais pakeitimais, papildymais ir patvirtinimais asmens teisę atstovauti juridinį asmenį. Dokumentai, patvirtinantys juridinio asmens nuosavybės struktūrą, taip pat visų tikrųjų savininkų asmens duomenys. (Jei bendrovė yra už ES ribų, gali būti pateikiamas direktoriaus patvirtintas sertifikatas).
 7. EMIR paraiškos forma (pateikta žemiau) yra skirta pateikti Juridinio asmens identifikatoriaus (LEI - Legal Entity Identifier) kodą. Aktreipkite dėmesį, jog visi juridiniai asmenys prieš pradėdami prekiauti turi įgyti LEI kodą.
 8. Užpildyta ir pasirašyta juridinio asmens paraiška/sutartis.

Sutartys ir dokumentai

Dokumentai sąskaitos atidarymui


Juridiniam asmeniui:


Dokumentai, aprašantys Admiral Markets UK Ltd paslaugų sąlygas

Turite peržiūrėti, suprasti ir patvirtinti šiuos dokumentus prieš pateikiant Kliento sutartį


Pagrindinės informacijos dokumentai


Papildomi dokumentai


Įspėjimas apie riziką

CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 83% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo tiekėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.