76% proc. mažmeninių sąskaitų prarandami pinigai, prekiaujant CFD su šiuo teikėju. CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 76% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.

Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija CySEC fca

Profesionalios prekybos sąlygos

Ką daryti toliau?
Mažmeninės prekybos sąlygos

Jei norite prekiauti mažmeninės prekybos sąlygomis, užsiregistruokite Prekiautojo kabinete ir tiesiog praleiskite žingsnį sąskaitos atidarymo formoje, kuriame minima Paraiška dėl profesionalios prekybos sąlygų taikymo.

Profesionalios prekybos sąlygos

Jei norite prekiauti profesionalios prekybos sąlygomis, užsiregistruokite Prekiautojo kabinete ir užpildykite Paraiškos formą dėl profesionalios prekybos sąlygų taikymo sąskaitos atidarymo metu.

Esamiems klientams

Jei jau turite sąskaitą su mumis ir norėtumėte pasirinkti profesionalios prekybos sąlygas, pateikite formą Prekiautojo kabinete, kortelėje „Profesionalios prekybos sąlygos“.

Klausimai ir atsakymai

 • Kodėl Mažmeninės prekybos sąlygos numato sverto limitą?

  Mažmeninės prekybos sąskaitoms ribotas svertas taikomas pagal Finansinio elgesio institucijos (angl. Financial Conduct Authority, FCA) nustatytas taisykles, skirtas apsaugoti mažmeninį investuotoją.

  Prekyba finansų rinkose yra labai sudėtinga ir reikalauja nuolatinio mokymosi bei atsidavimo, norint pasiekti sėkmę. Juk lengvai uždirbamų pinigų nebūna, kaip ir bet kurioje kitoje srityje.

 • Kodėl draudžiamos premijos mažmeniniams klientams?

  Mažmeninės prekybos klientams netaikomos jokios nuolaidos, spredo grąžinimo galimybė ir kitos premijos, nes Finansinio elgesio institucijos (angl. Financial Conduct Authority, FCA) nustatytos taisyklės draudžia mažmeninės prekybos klientams suteikti piniginę ar nepiniginę naudą, išskyrus informaciją ir tyrimo įrankius.

 • Kodėl man reikia apsaugos nuo neigiamo balanso?

  Prekiaujant su marža išlieka tikimybė pasiekti neigiamą balansą, pvz., jei esate atidarę didelės vertės sandorį, kuriam taikomas didelis svertas, o rinka staiga pajuda priešinga kryptimi.

  Mažmeninės prekybos sąlygos užtikrina visišką apsaugą nuo neigiamo balanso.

  Remiantis Admiral Markets Group statistika, 2017 m. neigiamo balanso kompensacijų suma buvo vidutiniškai lygi 78 GBP.

 • Kodėl man reikalinga galimybė teikti skundus reguliavimo institucijoms?

  Jei manote, kad sprendžiant ginčą buvo padarytas kokio nors pobūdžio pažeidimas, galbūt norėsite šį ginčą perduoti įstaigai „Financial Ombudsman Service“ (FOS).

  Mažmeninės prekybos klientai turi teisę teikti skundus įstaigai „Financial Ombudsman Service“ (FOS), o profesionalūs klientai gali pasinaudoti šia teise tik tada, jei jie laikomi „Vartotojais“ (t. y. individualiais prekiautojais). Profesionalūs klientai, prekiaujantys juridinių subjektų vardu, tokios teisės neturi.

  Bet kokiu atveju svarbu suprasti, kad esame reguliuojama finansinių paslaugų įmonė ir visuomet siekiame spręsti visus ginčus pagal galiojančius įstatymus ir kitus teisės aktus.