Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija fca

Mažmeninės ir profesionalios prekybos sąlygos

Sužinokite pagrindinius mažmeninės ir profesionalios prekybos sąlygų privalumus ir tarp jų egzistuojančius skirtumus.

Mažmeninės prekybos sąlygos

Privalumai

Visiška apsauga nuo neigiamo balanso

Kaip mažmeninės prekybos klientas, gausite besąlyginę Jūsų prekybinėje sąskaitoje atsiradusio neigiamo balanso kompensaciją.

Didesnė teisės aktų numatyta apsauga

Kaip Mažmeninės prekybos klientas, galėsite pasinaudoti visa teisės aktų numatyta apsauga, suteikiama Mažmeninės prekybos klientams.

Skirtumai

Griežtesni maržos reikalavimai (mažesnis svertas)

Kaip mažmeninės prekybos klientui, Jums bus taikoma 17–25 kartus didesnė marža nei profesionaliems klientams taikoma marža, o maksimalus valiutų poroms taikomas svertas bus 1:30, o indeksams – 1:20.

Jokios galimybės dalyvauti skatinimo programose

Kaip mažmeninės prekybos klientui, Jums bus taikomi reguliavimo apribojimai dėl prekybos paskatų, tokių kaip spredo grąžinimo galimybė, kompensacijos ar nuolaidos.

Profesionalios prekybos sąlygos

Privalumai

Ne tokie griežti maržos reikalavimai (didesnis svertas)

Kaip profesionalus klientas, galėsite prekiauti su marža, kuri bus 15–25 kartų mažesnė nei mažmeninės prekybos klientams taikoma marža, o valiutų poroms, indeksams, žaliavoms ir tauriesiems metalams bus taikomas maksimalus 1:500 dydžio svertas.

Neribota galimybė dalyvauti skatinimo programose

Kaip profesionalus klientas, turėsite neribotą galimybę dalyvauti visose esamose ir būsimose skatinimo programose.

Skirtumai

Ribota apsauga nuo neigiamo balanso

Kaip profesionalus klientas, gausite prekybinėje sąskaitoje atsiradusio neigiamo balanso kompensaciją, o didžiausia išmokos suma gali siekti 50 000 GBP, kaip nurodyta mūsų Politikoje.

Ribota galimybė spręsti ginčus per reguliavimo institucijas

Kaip profesionalus klientas, galėsite spręsti ginčus per reguliavimo institucijas, jei būsite individualus prekiautojas („Vartotojas“), o jei prekiausite juridinio subjekto vardu, tokios teisės neturėsite.

Įspėjimas apie riziką: prekyba valiutomis ir sandoriais dėl kainų skirtumo (CFD) yra rizikinga, o patirti nuostoliai gali viršyti pradinį depozitą. Admiral Markets UK Ltd. rekomenduoja pasikonsultuoti su nepriklausomu finansų patarėju, kad būtumėte tikri, jog suprantate riziką, susijusias su svertine prekyba valiutomis ir sandoriais dėl kainų skirtumo (CFD). Taip pat rekomenduojame susipažinti su mūsų Pagrindinės informacijos dokumentais, kad geriau suprastumėte mūsų siūlomų finansinių instrumentų pobūdį, su jais susijusią riziką, išlaidas, galimą pelną ir nuostolius.

Maržos reikalavimai populiariausiems instrumentams

Profesionalios prekybos maržos reikalavimai už 1 lotą (svertas iki 1:500)
Mažmeninės prekybos maržos reikalavimai už 1 lotą (svertas iki 1:30)
EURUSD
200 €
3 333.33 €
AUKSAS
260 $
6 500 $
Aukso neatidėliotinų (spot) sandorių kaina – 1 300 USD
Vokietijos DAX30
23 €
575 €
DAX30 kaina – 11 500 EUR
WTI nafta
14 $
700 $
WTI ateities sandorių kaina – 70 USD
Ką daryti toliau?
Mažmeninės prekybos sąlygos

Jei norite prekiauti mažmeninės prekybos sąlygomis, užsiregistruokite Prekiautojo kabinete ir tiesiog praleiskite žingsnį sąskaitos atidarymo formoje, kuriame minima Paraiška dėl profesionalios prekybos sąlygų taikymo.

Profesionalios prekybos sąlygos

Jei norite prekiauti profesionalios prekybos sąlygomis, užsiregistruokite Prekiautojo kabinete ir užpildykite Paraiškos formą dėl profesionalios prekybos sąlygų taikymo sąskaitos atidarymo metu.

Pasirinkite geresnes sąlygas

Jei jau turite sąskaitą su mumis ir norėtumėte pasirinkti profesionalios prekybos sąlygas, pateikite formą Prekiautojo kabinete, kortelėje „Profesionalios prekybos sąlygos“.

Klausimai ir atsakymai

 • Kodėl Mažmeninės prekybos sąlygos numato sverto limitą?

  Mažmeninės prekybos sąskaitoms svertas taikomas remiantis Europos vertybinių popierių rinkos priežiūros institucijos (ESMA) padarytomis išvadomis, kuriose teigiama, kad dauguma prekiautojų yra linkę negauti pelno, o dėl didesnio sverto padidėja tiek nauda, tiek rizika.

  Prekyba finansų rinkose yra labai sudėtinga ir reikalauja nuolatinio mokymosi bei atsidavimo, norint pasiekti sėkmę. Juk lengvai uždirbamų pinigų nebūna, kaip ir bet kurioje kitoje srityje.

  Dėl maksimalaus sverto apribojimų, kaip mažmeninės prekybos klientui, Jums reikės 17–25 kartų daugiau lėšų užstatui, todėl, mažiau tikėtina, kad savo sąskaitą naudosite pernelyg daug arba taikysite prekybos strategijas esant didesniam rizikos/naudos santykiui, pavyzdžiui, skalpavimą ar prekybą remiantis naujienomis.

 • Kodėl Mažmeninės prekybos sąlygos numato apribojimus premijų išmokoms?

  Mažmeninės prekybos klientams netaikomos jokios nuolaidos, spredo grąžinimo galimybė ir kitos premijos, nes šios išmokos skatina prekybą, o agentūra ESMA pastebi, kad prekyba finansų rinkose yra išties rizikinga veikla ir gali būti tinkama ne visiems.

  Remiantis šiuo požiūriu, premijų išmokas gali gauti tik profesionalūs klientai.

 • Kodėl man reikia apsaugos nuo neigiamo balanso?

  Prekiaujant su marža išlieka tikimybė pasiekti neigiamą balansą, pvz., jei esate atidarę didelės vertės sandorį, kuriam taikomas didelis svertas, o rinka staiga pajuda priešinga kryptimi.

  Mažmeninės prekybos sąlygos užtikrina visišką apsaugą nuo neigiamo balanso, o pagal profesionalios prekybos sąlygas yra taikomas 50 000 GBP limitas neigiamam balansui padengti, kaip nurodyta mūsų Politikoje.

  Remiantis Admiral Markets Group statistika, 2017 m. neigiamo balanso kompensacijų suma buvo vidutiniškai lygi 78 GBP.

 • Kodėl man reikalinga galimybė teikti skundus reguliavimo institucijoms?

  Jei manote, kad sprendžiant ginčą buvo padarytas kokio nors pobūdžio pažeidimas, galbūt norėsite šį ginčą perduoti įstaigai „Financial Ombudsman Service“ (FOS).

  Mažmeninės prekybos klientai turi teisę teikti skundus įstaigai „Financial Ombudsman Service“ (FOS), o profesionalūs klientai gali pasinaudoti šia teise tik tada, jei jie laikomi „Vartotojais“ (t. y. individualiais prekiautojais). Profesionalūs klientai, prekiaujantys juridinių subjektų vardu, tokios teisės neturi.

  Bet kokiu atveju svarbu suprasti, kad esame reguliuojama finansinių paslaugų įmonė ir visuomet siekiame spręsti visus ginčus pagal galiojančius įstatymus ir kitus teisės aktus.

Įspėjimas apie riziką

CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 77% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.