Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
 • Svertas iki:
  1:30 Mažmeninės prekybos klientams,
  1:500 Profesionaliems klientams
 • FSCS apsauga
 • Apsauga nuo neigiamo sąskaitos balanso
TOLIAU
Pasirinkus vieną iš priežiūros institucijų / investicinių įmonių, atitinkama informacija bus rodoma visoje svetainėje. Pasirinkę kitą priežiūros instituciją / investicinę įmonę, matysite kitokią informaciją.
Pasirinkus vieną iš priežiūros institucijų / investicinių įmonių, atitinkama informacija bus rodoma visoje svetainėje. Pasirinkę kitą priežiūros instituciją / investicinę įmonę, matysite kitokią informaciją.

MT4 WebTrader skirtas Chromebook

MT4WebTraderChromebook.uk-mt4wt-chromebook-h1-1

Patobulinta MT4 Chromebook platforma siūlo unikalią galimybę saugiai naudoti MetaTrader 4 pagrindinius funkcijas Chromebook kompiuteriuose.

Išnaudokite prekybos galimybes su MetaTrader 4 WebTrader Chromebook kompiuteryje. Pažįstamą sąsają bei laiką taupantys patikrinti MetaTrader 4 grafiniai įrankiai.

Patikimas aukštos kokybės MT4 WebTrader skirtas Chromebook nereikalauja skaityti išsamius diegimo vadovus ar siųstis programinę įrangą. Pradėkite naudotis pagrindinėmis MetaTrader 4 funkcijomis savo Chromebook, kurias pažįstate iš originalios platformos. Tiesiog atidarykite demo sąskaitą ir prisijunkite prie MT4 WebTrader.

MT4 Chromebook savybės

Su mūsų naršyklėje veikiančiu MT4 skirtu Chromebook, Jūs gaunate:

 1. patikimą, saugų ryšį
 2. žaibišką pavedimų vykdymą
 3. kotiruotes
 4. prekybą vienu paspaudimu
 5. įvairius grafikų laikotarpius
 6. pažangius grafinius įrankius

Sudomino nemokama ir specialiai pritaikyta MT4 prekybos platformos versija, skirta Chromebook? Atidarykite Admiral Markets sąskaitą ir pradėti tyrinėti šią MT4 prekybos platformos versiją.


Pradėkite prekiauti naršyklėje


Įspėjimas apie riziką

CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 83 % neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.