76% proc. mažmeninių sąskaitų prarandami pinigai, prekiaujant CFD su šiuo teikėju. CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 76% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.

Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija CySEC fca

MT4 WebTrader skirtas Linux

MT4 WebTrader skirtas Linux

Ilgą laiką Linux vartotojai neturėjo patikimo MetaTrader 4 Linux sprendimo. Admiral Markets džiugiai malonu praneša, kad MetaTrader Linux versija pašalina šią problemą. Norėdami Linux sistemoje naudotis visomis pagrindinėmis MetaTrader 4 savybėmis, kurias esate įpratę matyti originalioje platformoje, tiesiog atidarykite demo sąskaitą.

Atraskite prekybos galimybes su MetaTrader 4 WebTrader skirtu Linux. Naudokitės pažįstama sąsaja ir prekiaukite efektyviai su šia pažangia ir patogia platforma.

Pažangiausias MT4, skirtas Linux palaiko visas Linux versijas ir panaikina būtinybę paleisti nepatikrintą ar brangią programinę įrangą. Jums nereikia skaityti diegimo vadovų - tiesiog naudokite nemokamos demonstracinės ar realios prekybos sąskaitos prisijungimo duomenis jungdamiesi prie MT4 Ubuntu versijos.

Linux MT4 funkcijos

Su šiuo nemokama, pažangia MT4 platforma, Jūs gaunate:

  1. patikimas, saugus ryšys
  2. žaibiškas pavedimų vykdymas
  3. kotiruotės
  4. prekyba vienu paspaudimu
  5. įvairius grafikų laikotarpius
  6. pažangius grafinius įrankius

Sudomino nemokama ir specialiai pritaikyta MT4 prekybos platformos versija, skirta Linux? Atidarykite Admiral Markets sąskaitą ir pradėti tyrinėti šią MT4 prekybos platformos versiją.


Pradėkite prekiauti naršyklėje